Два срібла й бронзу присудили криворізькій спортсменці на Чемпіонаті Берліну з художньої гімнастики

26 Березня 2023, 15:15 Поділитися СПОРТ

Два дні тривала запекла боротьба між гімнастками з усього світу за першість на чемпіонаті Берліну. Кривий Ріг на змаганнях представляла вихованка ДЮСШ №10, котра посіла два ІІ і одне ІІІ місце. Про це стало відомо із соцмереж позашкільного закладу освіти.

З 25 по 26 березня тривав Відкритий чемпіонат Берліну з художньої гімнастики. В змаганнях брали участь всі бажаючи в межах свого віку й дисциплін. Долучилось до турніру й криворіжанка. Мова йде про вихованку міської Дитячо-юнацької спортивної школи №10 Лілі Нгомбу.

Дівчина посіла ІІ місце у категорії «Багатоборство». Також криворіжанку відзначили ще одним сріблом й бронзою в окремих видах. Готувала до змагань спортсменку тренерка з художньої гімнастики Світлана Алєксєєва.