Золото й бронзу Кубку Дніпропетровської області з художньої гімнастики здобули криворізькі спортсменки

8 Березня 2023, 21:00 Поділитися СПОРТ

Два дні у нашому регіональному центрі тривала запекла боротьба між гімнастками нашої області. За результатами змагань, І та ІІІ місце посіли криворіжанки із дитячо-юнацької спортивної школи №8. Про це повідомили у соцмережах позашкільного закладу освіти.

З 6 по 7 березня тривав Кубок області з художньої гімнастики. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів Дніпра. Взяти участь мали змогу всі бажаючі спортсмени у межах вікових категорій та програм. Долучились до турніру й вихованки криворізької ДЮСШ №8. За результатами змагань Аліса Брашован здобула перемогу у категорії «11 років», а Ксенія Фізер посіла почесне ІІІ місце в категорії «10 років». Тренерками дівчат є Людмила Шпирук, Любов Іванова, Лілія Усатенко.

Нагадаємо, криворізькі спортсмени здобули срібло на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби.