12 медалей вибороли криворізькі спортсмени на Весняному кубку з плавання «Ферум»

28 Березня 2023, 15:57 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів плавці з різних куточків держави змагались за переможні місця на Весняному кубку в Полтавській області. До боротьби за першість долучились і вихованці криворізької ДЮСШ №7, котрі і посіли 12 призових місць. Про нові спортивні здобутки стало відомо із соцмереж виконкому Тернівської райради.

З 24 по 26 березня тривав Відкритий весняний кубок з плавання «Ферум». Змагання провели в одному зі спорткомплексів у місті Горішні Плавні, що у Полтавській області. Долучитись мали змогу всі охочі, традиційно конкурсанти демонстрували свої вміння й навички у стилях та на різних дистанціях. Учасників оцінювало професійне журі, а переможцям вручили грамоти й медалі за здобуті місця.

Взяли участь у змаганнях і плавці з криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №7. Судді високо оцінили наших спортсменів і присудили їм наступні місця:
    – І місце – Гліб Бурхайло 200 м «брас»;
    – ІІ місце – Гліб Бурхайло 100 м «брас»; Богдан Літвиненко 200 м «брас»;
    – ІІІ місце – Гліб Бурхайло 50 м «брас» та 100 м «комплексне плавання»; Артем Кравченко 200 м «комплексне плавання»; Данило Пшановський 50 м, 100 м та 400 м «вільний стиль»; Єлизавета Зуєнко 100 м та 200 м «брас»; Артур Лисенко 200 м «на спині».

Готували до змагань спортсменів тренерки Світлана Кравченко, Тетяна Курбанова та Тетяна Шупик.