Третю сходинку Чемпіонату України з тхеквондо посів криворізький спортсмен Роман Углицький

29 Березня 2023, 20:35 Поділитися

Два дні тривала боротьба за перемогу у Луцьку серед українських тхеквондистів. До змагань долучився й криворіжець з ДЮСШ №10, котрий виборов бронзу. Про нові спортивні здобутки повідомили у соцмережах позашкільного закладу освіти.

З 23 по 25 березня відбувся Чемпіонат України з тхеквондо серед юніорів. За першість змагались спортсмени у Луцьку, а долучитись мали змогу всі охочі в межах вікових й вагових категорій. Учасників оцінювало професійні судді, котрі й відзначали переможців медалями та дипломами за зайняті призові місці.

Взяв участь у чемпіонаті вихованець криворізької дитячо-юнацької школи №10. Згідно з результатами змагань, Роман Углицький посів почесне ІІІ місце. Викладачкою хлопця є Світлана Русія.

Зазначимо, з цих змагань до Кривого Рогу також привозили нагороди вихованці ДЮСШ №2. Йдеться про Ванессу Чернату, котра виборола срібло чемпіонату.