Три перемоги здобули спортсмени з Кривого Рогу на Чемпіонаті України з армрестлінгу

29 Березня 2023, 21:10 Поділитися СПОРТ

Нещодавно у Закарпатській області провели всеукраїнські змагання з армрестлінгу, до яких долучились й криворіжці. Мова йде про вихованців центру позашкільної освіти «Терни», котрі отримали два золота й срібло. Таку інформацію розмістили соцмережах виконкому Тернівської райради.

З 23 по 27 березня тривав Чемпіонат України з армрестлінгу серед юніорів та юнаків. Спортсмени з різних куточків держави зібрались в селищі Воловець, де й провели змагання. Переможців нагороджували медалями й дипломами за зайняті призові місця.

Взяли участь в чемпіонаті вихованці центру позашкільної освіти «Терни». За результатами, Максим Радзимінський здобув два золота у ваговій категорії 65 кг в боротьбі на ліву та праву руки. А Роман Литвиненко посів ІІ місце в боротьбі на праву руку у категорії 60 кг. Також хлопці виконали норматив «Кандидат в майстри спорту України». Тренером криворіжців є Карачун С.Л.

Нагадаємо, вихованець спортивної школи Кривого Рогу отримав бронзу на Чемпіонаті України з самбо.