Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Кривий Ріг живе та працює – у «чистий четвер» у весняному благоустрої міста взяло участь 1 240 працівників комунальних підприємств та управителів»

  14 Квiтня 2022, 16:26 Поділитися

  Традиційно, кожного четверга, у кожному районі міста проводяться роботи з благоустрою. І навіть в умовах воєнного стану комунальні служби продовжують працювати та прибирати вулиці, дороги та парки. 14 квітня участь у «чистому четвергу» взяли 1 240 людей, було залучено вісім одиниць спецтехніки, не задіяної для потреб військових.

  Ю

  В. о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу виїзну нараду з благоустрою, зокрема у парку Гагаріна, що у Центрально-Міському районі. Тут проводяться роботи з розчистки русла річки Саксагань.

  «Життя триває і навіть в умовах воєнного стану потрібно забезпечувати нормальну життєдіяльність всього міського господарства. І, зокрема, маємо дбати про порядок та чистоту на наших вулицях, дорогах, у парках та скверах. Потрібно вивозити сміття, висаджувати, якщо є така можливість, нові квіти та дерева, прибирати дитячі майданчики, впорядковувати прибудинкові території. Безумовно, в усіх питаннях, тим більше, доцільності та безпеки проведення робіт з благоустрою, ми радимося із Військовою адміністрацією. Адже йдуть воєнні дії і, передусім, ми турбуємося про життя та здоров’я людей», - сказав Юрій Вілкул. 

  Загалом, роботи з озеленення у Кривому Розі проводяться з початку року: проведена обрізка дерев – 7 890 одиниць, омолоджено 254 дерев, виконано видалення 525 дерев, висаджено 40 000 квітів. А до кінця року у місті планується висадити берези, липи, ясені, клени та інші породи дерев у кількості – 670 шт., хвойних дерев – 50 шт., хвойних та листяних чагарників у кількості 1 250 шт., однорічних квітів 4 882 метри квадратних.

  Теги
  • #вілкул
  • #суботник