Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул провів робочу нараду щодо забезпечення військових частин Криворізького гарнізону бронежилетами, «розгрузками», формою та взуттям

  6 Травня 2022, 11:27 Поділитися

  Олександр Вілкул підкреслив:

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул провів робочу нараду щодо забезпечення військових частин Криворізького гарнізону бронежилетами, «розгрузками», формою та взуттям

  «У Кривому Розі ніколи не було військових складів з військовою амуніцією, на яких були каски, бронежилети, військове обмундирування та взуття. Забезпечення військових це   не функція Військової адміністрації, тому що у нас немає бюджету. Але ми розуміли, що треба забезпечити наших військових і почали це робити з початку війни. З першого дня ми купували все необхідне як в Україні, так і за кордоном, переважно за приватні кошти. Разом з цим, ми оперативно почали самі виробляти у Кривому Розі бронежилети, шити форму та взуття для військових. Тому що ми зіткнулися з тим, що ці речі взагалі не можна було купити.

  Бронежилети - щось вдалося закупити за кордоном, але основна частина зроблена у Кривому Розі. Це вже понад 10 тисяч. Також ми почали відшивати і військову форму, тисячі комплектів спрямовані до частин ТРО. Така ж ситуація і з берцями. Для виробництва військової амуніції ми залучили не лише криворізьких технологів та швачок, у цеху працюють і жінки-переселенці, всі ці люди працюють на потреби армії, тероборони та Національної гвардії, велика їм вдячність!».

  Також начальник Військової адміністрації зазначив, що найбільша проблема – це каски, виробництво яких не можна налагодити. «Майже 1,5 місяця тому було проплачено велику партію касок за кордоном, але існує проблема перетину кордону та доставки їх до нашого міста. Тому поки що отримали лише частину. Сьогодні до міста прибуло понад 1000 касок. Але при цьому Південний напрямок, найскладніший і найнебезпечніший, на 100% забезпечений касками. Тепер забезпечуємо більш спокійні напрямки – Тернівський та Кіровоградський», - сказав Олександр Вілкул.

  Заступниця начальника Військової адміністрації Вікторія Третяк наголосила: «Військова адміністрація міста виділила приватні кошти для забезпечення військових усім необхідним. Усі воїни, які обороняють місто як на далеких підступах, так і в Кривому Розі, на 100% забезпечені бронежилетами. Крім того, Військова адміністрація міста допомагає бронежилетами бійцям-криворіжцям, які воюють із ворогом на сході та в інших містах нашої країни. Продовжуємо шити берці, тактичні кросівки, форму та забезпечуємо всім необхідним, що передають у своїх заявках військові. Це - і оптика, і тепловізори, біноклі, прилади нічного бачення, транспорт та будматеріали. Все це не повинна надавати Військова адміністрація, проте це все закуповується і передається нашим бійцям».

  Технолог швейного виробництва Вікторія сказала, що під час виготовлення продукції врахували всі вимоги військових і вона відповідає всім стандартам: «А є ще й внутрішній контроль – у багатьох швачок чоловіки, батьки та діти служать в армії, тому ми вдвічі відповідальніше ставимося до того, що  робимо. Кожна з нас намагається вкладати душу і шити швидко, щоби більше наших захисників отримали необхідну форму. Ми віримо у перемогу і в наших синів, батьків та братів, які захищають рідну землю!».

  Всі пластини бронежилетів відстрілюються для контролю якості і тільки після прийому військових сталеві плити вставляються в плитоноски і бронежилети передаються бійцям.

  Також у Кривому Розі налагоджено виробництво форми та взуття для військових. Вже передано у частини понад 3000 берців та 500 тактичних кросівок та понад дві тисячі комплектів військової форми, виготовлених у Кривому Розі. Пошиття бронежилетів, форм, взуття та іншого екіпірування продовжується.

  Теги
  • #військова адміністрація
  • #військовий
  • #форма