Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  «Ю.Вілкул: Навіть під час війни ми продовжуємо виплачувати з міського бюджету усі соціальні виплати на дітей»

  9 Травня 2022, 14:50 Поділитися

  Напередодні Дня  матері в.о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул зустрівся із багатодітною родиною Стороженко. Павло та Ольга виховують 11 дітей – шість хлопчиків та п'ятьох дівчаток. Найстаршій дитині сім'ї Стороженко – Арсенію через місяць буде вже 18 років, а молодшій Сніжані – лише півроку.

  «Ю

  Третій рік поспіль у Кривому Розі кожна дитина з багатодітної (три та більше дітей) сім'ї отримує матеріальну допомогу з міського бюджету у розмірі 1000 гривень на рік. Навіть у цей час, під час війни, ці виплати продовжуються.

   «Я сама  виросла  у багатодітній родині і саме так  уявляла власну сім’ю. Ми всі щиро вдячні  Юрію Григоровичу та  всій  його команді  за  дуже важливу підтримку та турботу  про багатодітних  родин  у нашому місті., а особливо  зараз, в умовах воєнного часу!  З якого б  питання ми не зверталися, нам  ніколи не  відмовляють,  допомагають», - підкреслила Ольга.     

  Ольга та Павло Стороженко пишаються своїми дітьми і  приділяють увагу їх розвитку та вихованню. «Наші діти займаються спортом, захоплюються творчістю – ліпленням із глини, грають на музичних інструментах, беруть участь у різних конкурсах. Дуже важливо, що у Кривому Розі заняття у гуртках безкоштовні. В інших містах це коштує великих грошей і для нашої сім'ї це було б не підйомно, діти не змогли б так розвиватися та займатися улюбленою справою», - сказав голова родини Павло Стороженко.

  Загалом, у Кривому Розі близько 4 тисяч багатодітних сімей. Найбільша кількість дітей – 18, у сім'ї Садикових.

  «Неважливо – у мирний час чи за умов війни ми приділяємо особливу увагу підтримці дітей різних категорій, у т.ч. із багатодітних сімей. Навіть за нинішніх умов ми продовжуємо виплачувати з міського бюджету всі соціальні виплати та надавати іншу допомогу», - сказав в.о. міського голови Юрій Вілкул.

  Поспілкувавшись із сім'єю, він дав завдання Департаменту сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міськради надати допомогу сім'ї Стороженко у підготовці документів для присвоєння Ользі почесного звання «Мати-героїня».

  Нагадаємо, до війни всі діти з багатодітних родин Кривого Рогу отримували безкоштовне оздоровлення в комунальних та державних оздоровчих таборах, також усі діти зі багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, були забезпечені безкоштовним харчуванням у школах та дитячих садках за рахунок міського бюджету. 

  Вже традицією у Кривому Розі стало проведення святкових заходів до Дня Матері (8 травня) та до Міжнародного Дня сім'ї (15 травня), на яких вшановували матерів-героїнь та родини, у яких виховується п'ять і більше дітей.

  Наразі, під час війни, міська влада продовжує надавати допомогу у виїзді на Захід України та за кордон багатодітним сім'ям, які виявляють бажання покинути місто.

  Теги
  • #багатодітні
  • #діти
  • #міськрада