Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Ми – одна країна. У Центрі адмінпослуг «Віза» працює новий сервіс з прийому заяв криворіжців за програмою «Прихисток», вже звернулося понад 820 мешканців, які надали житло внутрішньо-переміщеним особам»

  13 Травня 2022, 18:22 Поділитися

  У Кривому Розі в умовах воєнного стану Центр «Віза» та його територіальні підрозділи продовжують працювати та надавати адміністративні послуги. Для зручності криворіжців, в головному офісі Центру (пл. Молодіжна,1) ведуть прийом заяв у рамках загальноукраїнської соціальної програми «Прихисток» для компенсації витрат власникам житла, котрі безкоштовно допомагають українцям з проживанням.

  Ю

  В. о. міського голови - заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів нараду у Центрі «Віза» щодо роботи нового сервісу та поспілкувався з працівниками і відвідувачами.

  «В умовах воєнного стану у місті продовжує працювати та надавати адміністративні послуги Центр «Віза». Криворіжців та мешканців інших регіонів турбує безліч питань, тому ми повинні підтримати, порадити та допомогти у їх вирішенні. Крім надання вже традиційних адміністративних послуг в Центрі відкриваються нові, життєво необхідні сервіси. Для нас головне, щоб всі криворіжці та ті, хто тимчасово мешкає у нашому місті, були забезпечені необхідним та перебували в комфортних умовах! Сьогодні ми об'єдналися та підтримуємо один одного, щоб разом наблизити нашу перемогу»,- зазначив Юрій Вілкул.

  У Центрі «Віза» здійснюється прийом заяв від власників приміщень, які безкоштовно розмістили у себе внутрішньопереміщених осіб (ВПО) для призначення компенсації витрат на комунальні послуги. Це 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, не залежно від віку.

  «Після російського вторгнення в Україну, тисячі людей мусили евакуюватися до більш безпечних регіонів. Більшість із них не має, де безпечно перечекати складні часи. Тому, люди, які мають бажання допомогти біженцям, а саме надати їм безкоштовно власне житло, повинні зареєструвати приміщення на сайті «Прихисток» подати заяву до Центру «Віза» на отримання компенсації. З цього питання до нашого Центру «Віза» вже звернулося понад 820 криворіжців», - зазначила Людмила Зеленська, директор департаменту адміністративних послуг.

  При подачі заяви власнику житла необхідно пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу та право власності на житлове приміщення, в якому розміщуються внутрішньо-переміщені особи (ВПО). Крім того, щомісяця до 5 -го числа власник обов’язково подає знов заяву, якщо він продовжує надавати житло для ВПО. Її можна принести особисто або надіслати в електронному вигляді.

   

  Теги
  • #житло
  • #допомога
  • #переселенці