Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Турбота про дітей, захист їх прав – це найголовніші наші обов'язки, а особливо у ці дні, коли щодня лунають сирени та ворог стоїть на кордоні Кривого Рогу»

  1 Червня 2022, 15:56 Поділитися

  Напередодні Дня захисту дітей в. о. міського голови Юрій Вілкул завітав із подарунками до дитячого будинку сімейного типу Кузьмичових. Наталія разом із чоловіком Сергієм, зростивши рідну доньку, виховують ще й дев'ять прийомних дітей, двоє з яких діти з особливими потребами.

  Ю

  Турбота про дітей, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захист їх прав та влаштування до сімейних форм виховання -  у Кривому Розі завжди у пріоритеті. Місто підтримує та заохочує й криворіжців до створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. З міського бюджету надається одноразова грошова допомога для новостворених прийомних сімей. Для новостворених прийомних сімей така допомога складає - 5 000 грн та 10 000 грн для дитячих будинків сімейного типу.

  Майже чотири роки тому для створення будинку сімейного типу Кузьмичових були виділені кошти субвенції з державного та місцевого бюджетів. Родині було придбано житловий будинок у Центрально-Міському районі та облаштувано його всім необхідним: меблями, побутовою та комп'ютерною технікою, спортивним інвентарем тощо. 
  «Ми робимо все, щоб у нашому місті всі діти, які з тих чи інших причин не мають батьків, виховувалися у сім'ях. І в кожного щоб був будинок. Це дуже важливо. Особлива подяка батькам-вихователям, які вкладають свою душу у виховання дітей. Діти повинні відчувати тепло і турботу, виховуватися і рости в домашній атмосфері. В перший день літа, ми відзначаємо чудове дитяче свято – День захисту дітей. Цей день покликаний ще раз привернути нашу увагу до діток, які є нашою надією та нашим майбутнім. Ми дорослі і наша мета – об’єднати зусилля для того, щоб маленькі криворіжці виросли хорошими, людяними, й, звичайно, мали все необхідне для свого розвитку. У малечі має бути щасливе дитинство й за це відповідаємо ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їх прав – це найголовніші наші обов'язки, а особливо у ці дні, коли щодня лунає сирена та ворог стоїть на кордоні Кривого Рогу!», - сказав Ю. Вілкул.

  «Нам приємно приймати гостей й ми завжди відчуваємо підтримку міста. В нашій родині виховується три дівчинки та шість хлопчиків, всі діти різного віку від трьох до 15 років. Вони всі цікаві, розумні, кмітливі та допитливі, а головне - вони щасливі, тому що мають дружну сім'ю та живуть у гарному будинку. Вони розвиваються, навчаються та відчувають кохання та турботу. Всі сподіваємося на мир у нашій країні, аби діти не відчували загрози та жили спокійно», - сказала прийомна мама, Наталія Володимирівна.

  З початку року у Саксаганському та Центрально-Міському районах створено по одному дитячому будинку сімейного типу, до яких влаштували 10 дітей. Також до прийомної сім’ї Покровського району та дитячих будинків сімейного типу Металургійного та Довгинцівського районів було влаштовано ще п'ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування. Взагалі у Кривому Розі вже 45 прийомних сімей, в яких виховується 84 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування та 16 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 120 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

   «Дитячий будинок сімейного типу - це окрема сім'я і створюється за бажанням подружжя, яке бере на виховання та спільне проживання не менше п'яти дітей-сиріт. Діти виховуються у сім'ях, проте за ними зберігається статус сироти. Такі діти щомісяця отримують грошову допомогу, а робота батьків-вихователів також оплачується. Приємно сказати, що у місті 1 684 дітей перебувають під опікою та захистом прийомних батьків» ,– зазначила заступниця начальника Служби у справах дітей Ірина Маруніч.

  Теги
  • #вілкул
  • #день захисту дітей