Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Військовою адміністрацією у Кривому Розі створений стратегічний запас продуктів та медикаментів. Також, в місто доставлено десятки тонн різнопланової допомоги»

  3 Травня 2022, 11:52 Поділитися

  Черговий вантаж передали до однієї з дитячих лікарень Кривого Рогу.

  Ю

  З турботою про дітей. У Кривому Розі налагоджений не лише чіткий механізм допомоги військовослужбовцям, але й відпрацьована комплексна система роботи з організації вантажів допомоги для мешканців міста. Цей напрямок об’єднав підприємців, громадські організації, у тому числі, спортивні федерації. 

  До міста надійшов черговий вантаж допомоги, зібраний та доставлений Криворізькою міською федерацією рукопашного бою, Почесним президентом якої є Юрій Вілкул. Необхідні речі, засоби гігієни, антисептики передали маленьким пацієнтам однієї із дитячих лікарень.

  Юрій Вілкул сказав: «На сьогодні у нашому місті створений стратегічний запас продуктів та медикаментів. Я також вдячний за співпрацю міжнародним фондам, волонтерським організаціям, підприємствам, за підтримки яких місто вже отримало десятки тонн різнопланової допомоги. 
  З перших днів війни активно долучилися до цієї роботи наші спортивні федерації. Зокрема, Федерація рукопашного бою. З притаманними нашим спортсменам витримкою, силою духу хлопці та дівчата привезли до міста гуманітарний вантаж. Засоби гігієни, ліки, харчування, які ми сьогодні передаємо діткам у четверту лікарню дуже важливі для них. Підкреслю, що у нас в місті всі лікарні, амбулаторії працюють та надають медичну допомогу мешканцям. Створений стратегічний запас медикаментів. 
  У нас прекрасні і мужні люди, ми об’єдналися задля перемоги і кожен на своєму місці тримає фронт оборони!».

  Євгенія Волошина, представниця Криворізької міської федерації рукопашного бою сказала: «Під патронатом Юрія Вілкула ми не в перше привозимо допомогу для мешканців міста. Вже доставляли вантаж в одну із амбулаторій для діточок віком до 3 років. Цього разу привезли допомогу для дитячої лікарні, це – дитяче харчування, суміші для немовлят, засоби гігієни, тощо. Ми й надалі допомагатимемо переселенцям, багатодітним родинам, а також сім’ям, які виховують дітей із обмеженими можливостями. Маємо підтримати тих, хто зараз найбільше потребує нашої уваги та підтримки!».

  Теги
  • #вілкул