Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі в рамках міської програми соціального захисту мешканці вразливих верств населення продовжують отримувати безкоштовні продуктові набори. На сьогодні вже видано 22 551 з понад 35 тисяч наборів – це 64»

  8 Червня 2022, 15:02 Поділитися

  В умовах воєнного стану, щоб підтримати людей, за рішенням Військової адміністрації Кривого Рогу були організовані пункти видачі продуктової допомоги для незахищених верств населення міста. В. о. міського голови, заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну нараду щодо організації роботи пунктів надання допомоги.

  Ю

  «З перших днів війни ми дбаємо не тільки про захист та зміцнення рубежів Кривого Рогу, а також підтримуємо мешканців, які цього потребують. У рамках міської програми соціального захисту, коштом міського бюджету, були сформовані продуктові набори. Їх безкоштовно отримують за місцем реєстрації більше 20 найбільш незахищених категорій населення. Це понад 35 тисяч криворіжців. У кожному районі організовані пункти видачі гуманітарної допомоги, на сьогодні їх 25. З урахуванням протяжності міста розмістили пункти так, щоб криворіжцям було зручно до них дістатися. На сьогодні вже видано понад 64% наборів. Робимо все можливе аби допомогти в цей нелегкий час мешканцям, щоб люди почувалися захищеними у рідному місті», – сказав Юрій Вілкул.

  Інеса Благун, директорка департаменту соціальної політики, наголосила: «З 27 травня у місті стартувала видача продуктової допомоги мешканцям відповідних категорій. Був визначений єдиний механізм видачі допомоги по місту. Це – і порядок розміщення, і час роботи пунктів, і склад продуктового набору. Він складається з борошна, круп, макаронних виробів, цукру, олії, згущеного молока, консерви та тушонки. Тим категоріям, які обслуговується вдома, на безоплатній основі продуктові набори доставляємо по домівках».

  Мешканка Олена Омелянівна, яка отримала продуктовий набір сказала: «Ми вдячні міській владі за таку допомогу в теперішній складний час. У наборі є все необхідне. Для нас це дуже суттєва підтримка!».

  Криворіжці можуть отримати продуктові набори щоденно, в робочі та вихідні дні з 8:00 до 17:00 години у 25 пунктах видачі. Адреси пунктів та категорії, яким видаються продуктові набори, можна переглянути за посиланням.

  З питань видачі продуктових наборів та роботи пунктів можна звертатися до Контакт-центру за телефоном 15-20 та (056) 499-15-20 або переглянути на сайті.

  Теги
  • #вілкул
  • #допомога
  • #гуманітарна допомога
  • #військова адміністрація