Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Для допомоги нашим військовим у Кривому Розі об’єднали всі зусилля і навчилися робити те, що раніше місто ніколи не робило - у тому числі, бронежилети і військову форму. І у нас це виходить на відмінно»

  18 Квiтня 2022, 12:06 Поділитися

  Одним із важливих напрямків діяльності Військової адміністрації Кривого Рогу та Ради оборони міста є допомога військовим амуніцією: бронежилетами, касками, формою, розгрузками, берцями, тощо. Під керівництвом начальника Військової адміністрації Олександра Вілкула відпрацьований чіткий механізм роботи: командири військових частин та тероборони подають заявки на амуніцію, якої не вистачає, до Військової адміністрації і надалі необхідне обмундирування або закуповується, в основному за приватні кошти, або ж, що оперативніше - виготовляється власними силами, для цього налагоджене своє виробництво. Так, у Кривому Розі налагоджено виробництво бронежилетів – вже направлено на передову та перші лінії оборони 6 000 штук. При цьому, вони відповідають усім вимогам військових, і кожна пластина проходить відстріл на полігоні. Також, налагоджено пошиття військової форми для захисників Кривого Рогу- вже готово до відправки 1 000 комплектів.

  Ю

  В одному із таких цехів, що займається пошиттям форми для солдат, провів робочу нараду та поспілкувався з колективом в. о. міського голови - заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул.

  «Крім міцної багатоешелонованої оборони, яка на сьогодні створена у місті, ми продовжуємо займатися забезпеченням наших військових формою, бронежилетами, розгрузками –  під керівництвом Військової адміністрації ця робота налагоджена оперативно, підприємства  забезпечені матеріалами, а працівники  -  заробітною платнею. Велика вдячність нашим комунальним закладам, підприємствам, які одразу пішли нам на зустріч та успішно переобладнали своє виробництво на військові рейки. Форма, яку ми зараз робимо у Кривому Розі, відповідає всім вимогам військових, виходить дуже якісною. Тобто, ми всі, кожен на своєму фронті, підтримуємо наші Збройні Сили та працюємо на Перемогу!», - підкреслив Юрій Вілкул.

  Директор виробничого центру сказав: «У нас налагоджена тісна взаємодія з Військовою адміністрацією, нам надають заявки щодо кількості костюмів, які необхідно пошити, і платять нам гроші. У нас є сучасне обладнання, тож форма, яку ми передаємо військовим відповідає всім стандартам. Ми повністю адаптували наші потужності під потреби воєнного часу і робимо все від нас залежне, щоб допомогти нашим військовим!».

  З першого дня війни в структурі Військової адміністрації Кривого Рогу створено напрямок забезпечення, який займається підтримкою військових: придбанням продуктів харчування, медикаментів, військового обладнання, спецтехніки, а також амуніції для бійців. Зокрема, налагоджений власний пошив бронежилетів, а також пошив форми, розгрузок, підсумків для гранат та боєприпасів, а також берців, згідно з заявками захисників.

  Теги
  • #допомога
  • #вілкул