Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Ми сильні та непереможні тому, що захищаємо рідну землю – вдячний кожному за участь у надважливій роботі із оборони міста, підтримці військових, наших мешканців та вимушених переселенців»

  28 Червня 2022, 16:37 Поділитися

  28 червня українці відзначають одну із важливих дат – День Конституції України. Рівно 26 років тому Верховною Радою було прийнято основний Закон, що закріпив правові засади незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність та які зараз четвертий місяць поспіль мужньо захищають всі українці.

  О

  З державним святом привітав земляків та вручив нагороди представникам великої криворізької команди начальник Військової адміністрації міста Олександр Вілкул. 

  З перших днів війни криворіжці згуртувалися навколо величезної роботи, яку проводить Військова адміністрація міста – зміцнення оборони рідного міста, допомоги військовослужбовцям, підтримка вимушених переселенців. У місті сформована потужна команда, а це – працівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, освітяни, громадські організації, благодійні фонди, волонтери, робітники сфери культури, підприємці звичайні люди, які об’єдналися у боротьбі проти агресора.

  Олександр Вілкул сказав: «Військова адміністрація, Рада оборони Кривого Рогу разом з вами з першого дня війни працюють на посилення оборони міста та підтримку наших солдат ЗСУ, Нацгвардії, тероборони та поліції. Ми займаємося усім – від налагодження пошиття форми, бронежилетів, придбання спорядження, військового обладнання, будматеріалів, пального, спецтехніки до забезпечення харчуванням, медикаментами, роботи з переселенцями та багато іншого. Вже відправлено у військові частини понад 10 тисяч бронежилетів, більше 30 тисяч видів обмундирування; понад 600 нічних прицілів та нічних біноклів, а також сотні приладів зв’язку, генератори, квадрокоптери, тепловізори, оргтехніка, більше 30-ти машин швидкої допомог та понад 360 одиниць автомобільної техніки, металошукачі, оргтехніка. Можна назвати десятки тисяч одиниць різних позицій, зокрема й ті, що спрямовані для створення глибоко ешелонованої оборони міста. 
  Займаємося і допомогою переселенцям, нашим «новим криворіжцям». Кривий Ріг прийняв більше 65 тисяч переселенців з 15 областей України. У нас побудована та працює дієва система з підтримки внутрішньо переміщених осіб, що охоплює соціальну, матеріальну, медичну та психологічну допомогу людям, які через війну залишили свої домівки. 

  Ще раз підкреслю, успіх нашої злагодженої роботи – у єдності, у нашій міцній криворізькій команді. Вдячний кожному за допомогу й участь у цій супер важливі роботі!».

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу наголосив: «Дуже знаково, що саме цими днями Україна стала кандидатом на членство в Європейському Союзі! Це – ще один вагомий крок, який наблизив нас до європейського майбутнього. Упевнений, що ми подолаємо ворога, обов’язково переможемо й будемо жити у потужній та розвиненій державі!». 

  З нагоди державного свята – Дня Конституції, у кожному районі міста пройшли урочисті заходи та церемонії покладення квітів до пам’ятників видатним українським діячам та захисникам нашої держави.

  Теги
  • #вілкул
  • #подяка