Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «В умовах воєнного стану Муніципальна програма соціального захисту мешканців працює, і у червні ще 2 320 криворіжців отримають допомогу з міського бюджету»

  17 Червня 2022, 15:46 Поділитися

  На червневому засіданні виконкому міськради підтримано та затверджено сесією міськради більше 20 рішень соціального спрямування. В умовах воєнного стану місто продовжує надавати допомогу військовослужбовцям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, родинам, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворим діткам, хворим на цукровий діабет тощо.

  Ю

  Додатково, у червні, на соціальну підтримку жителів з міського бюджету спрямують 12 млн грн.

  В.о. міського голови Юрій Вілкул сказав: «У цей складний воєнний час ми не залишаємо без турботи наших людей, які найбільше за все потребують уваги. З повагою ставимось до наших захисників і у червні допомогу від міста отримають 1000 учасників АТО /ООС. Загалом, з початку року допомогу вже отримали 2871 воїна. Підтримку від міста також отримають 236 воїнів-інтернаціоналістів та чорнобильців. Кривий Ріг був першим містом, який розпочав виплати дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. У червні допомогу отримають ще 32 дитини, а з початку року допомогу вже отримало 137 хлопців та дівчат. Кривий Ріг був і залишається соціально відповідальним містом, справжню цінність цього наші мешканці відчувають зараз, коли йде війна і людям життєво необхідні розуміння та надійна підтримка».

  У місті продовжується виплата матеріальної допомоги мешканцям у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування. У червні таку допомогу з міського бюджету отримають 443 людини, у тому числі, 211 – на лікування. З початку року допомогу отримали понад 1968 криворіжців на суму 7,5 млн грн.

   

  Теги
  • #вілкул
  • #виконком
  • #засідання