Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Кривий Ріг, попри труднощі воєнного стану, залишається «залізним серцем» України – криворізькі металурги та гірники допомагають зміцнювати оборону рідного міста та всієї країни»

  15 Липня 2022, 15:08 Поділитися

  Щороку у третю неділю липня в Україні відзначають професійне свято працівники металургійної та гірничодобувної промисловості. Напередодні свята в. о. міського голови Юрій Вілкул привітав металургів та гірників Кривого Рогу, та вручив нагороди кращим представникам гірничо-металургійної галузі міста.

  Ю

  «Кривий Ріг має славу міста металургів, тому це свято чи не кожної криворізької родини. Цьогоріч місто зустрічає це професійне свято в дуже нелегкий час, як для гірничо-металургійної галузі та всієї України. Війна тимчасово «зупинила» багато підприємств. Металурги та гірники нашого міста також проходять складні випробування, але я упевнений, що ці випробування загартовують наш криворізький сталевий характер. Саме криворізькі металурги й гірники є прикладом того, як працювати, незважаючи ні на які труднощі. Ми вдячні вам! Маючи твердий характер і незламну волю, ми обов’язково разом пройдемо всі випробування та перемога буде за нами!», – зазначив Юрій Вілкул. 

  Гірничо-металургійний комплекс Кривбасу – це вісім підприємств з видобутку і перероблювання залізорудної сировини, а також підприємств з обслуговування основного виробництва. Незважаючи на воєнний стан, та величезні труднощі з постачанням та збутом продукції через блокування агресором морських портів України, підприємства зберігають робочі місця, продовжують виконувати зобов’язання медичного страхування та допомагають в період реабілітації пораненим, які брали участь у військових діях.

  Рибалко Юрій Віталійович провідний інженер ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» в професії понад 35 років: «Дякую за високу оцінку містом нашої роботи. Ми працюємо з повною віддачею. Металурги та гірники Кривбасу приносять велику користь для наближення Перемоги, адже без руди та металу важко тримати оборону, воювати, виробляти техніку, озброєння – це все потрібно нашій країні. Багато наших хлопців боронить Батьківщину, а ми тут у тилу робимо важливу справу. Вітаю всіх металургів та гірників Кривбасу зі святом, мирного неба нам, щоб наша країна розвивалася й, як скоріше здобула Перемогу!».

  Сьогодні як ніколи раніше, робота підприємств гірничо-металургійної галузі є дуже важливою для забезпечення збереження економічної та соціальної стабільності міста та України. З перших днів війни, за ініціативи Військової адміністрації у місті налагодили виробництво бронежилетів, металеві пластини для яких ллють на одному з місцевих металургійних підприємств. Співпраця не зупинялася й під час війни – змінився її вектор. Зараз підприємства допомагають в гуманітарних питаннях, постачаннях ліків, харчових наборів для ВПО, пенсіонерів та ветеранів, допомагають в зміцненні оборони міста.

  Теги
  • #вілкул
  • #гірники
  • #металурги