Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У Кривому Розі цього літа в 66 літніх клубах дозвілля відпочили майже 45 тисяч дітей»

  18 Серпня 2022, 14:04 Поділитися

  Протягом двох місяців у місті Військовою адміністрацією Кривого Рогу під керівництвом Олександра Вілкула була організована робота літніх клубів дозвілля для дітей. Їх відвідали майже 45 тисяч дітей віком від шести до 14 років. Серед них – близько 400 хлопців та дівчат із родин переселенців.

  О

  Клуби для дитячих розваг були відкриті на базі криворізьких освітніх закладів, у яких є укриття, щоб швидко перейти до них у разі повітряної тривоги.

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул сказав: «Навіть в умовах війни ми організували відпочинок та розвиток для юних криворіжців. Розуміючи, що в цьому році не зможуть працювати наші комунальні позаміські табори, ми організували роботу дитячих літніх клубів для розвитку й дозвілля школярів у закладах освіти, з дотриманням усіх норм безпеки. Діти з великим задоволенням відвідували такі клуби, бо саме живе спілкування з однолітками є важливим для підлітків. Організація таких клубів – це і змістовне дозвілля дітей, і командна взаємодія, чого наразі дуже бракує хлопцям та дівчатам. Крім того, ми зробили все можливе, щоб юні «нові криворіжці», які вимушено покинули свої міста та селища через війну та приїхали до Кривого Рогу, також відвідували літні майданчики та соціально інтегрувалися у нашому місті». 
  У клубах працювали професіонали у справі дитячого дозвілля: соціальні педагоги, психологи, педагогічні працівники, фахівці закладів позашкільної освіти, центрів дитячої та юнацької творчості, станцій юних техніків, центрів туризму, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, міських дитячих бібліотек та палаців культури.

  Юлія, керівниця спортивного гуртка одного з освітніх закладів відзначила: «Дуже добре, що керівництво нашого міста в такий непростий час змогло організувати літній відпочинок для діток. Відвідуючи наші гуртки, вони змогли розвиватися та проявляти свої фізичні здібності. Також мали змогу спортивно відпочити та набратися енергії на наступний навчальний рік».
  На майданчиках для дітей були організовані різноманітні заходи - ігрові, розважальні, творчі, спортивні та розвиваючі. Для дітей працювали гуртки, наукові локації, творчі майстерні та літературні секції, проводилися майстер-класи, спортивні змагання, квести, психологічні тренінги та екскурсії.

  Відвідувачка спортивного гуртка з чирлідингу Ганна сказала: «Дома було дуже нудно, а спілкуватися з друзями – класно. Майже два місяці я відвідувала спортивний гурток, брала участь у квестах, змаганнях та конкурсах. Це допомагало нам відволікатися та весело проводити час. Це підтримувало запальний дух багатьох дітей».
  Також школярі взяли активну участь в акції «Напиши листа солдату»: виготовляли обереги, малювали. Всі дитячі листи, малюнки та handmade-поробки – обереги відправили на передову нашим військовим.

  До кінця літа продовжать роботу ще дев’ять майданчиків для організації дозвілля у закладах, де перебувають діти з внутрішньо переміщених родин.


  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #діти
  • #літо