Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул - підприємцям: «З перших днів війни ви проявляєте стійкість, продовжуючи працювати, створювати нові робочі місця, надавати допомогу військовим та переселенцям»

  2 Вересня 2022, 14:24 Поділитися

  У Кривому Розі напередодні Дня підприємця привітали та вручили міські нагороди кращим представникам підприємницької сфери. Урочистий прийом провів в. о. міського голови.

  Ю

  У Кривому Розі в малому та середньому бізнесі зайнято майже 90 тисяч людей. У міському управлінні розвитку підприємництва проаналізували, що за п'ять місяців воєнного стану зареєстровано створення 253 суб’єктів господарювання, ще 15 підприємців з тимчасово окупованих територій Херсонщини та Донеччини змінили своє місцезнаходження на Кривий Ріг. На обліку в податкових службах міста перебувають понад 36 тисяч суб’єктів господарювання.

  З перших днів війни підприємці Кривого Рогу згуртувалися та єдиною командою допомагають військовим, вимушеним переселенцям. Вітаючи криворізьких підприємців, Юрій Вілкул підкреслив: «Ви стали прикладом стійкості, адже за будь-яких обставин продовжуєте акумулювати свої зусилля та працювати, створювати нові робочі місця, приймаючи на роботу вимушених переселенців, виплачувати заробітну плату людям. Сьогодні практично кожен підприємець надає різнопланову допомогу, необхідну для наших захисників – продукти харчування, напої, овочі, непродовольчі товари, ліки, засоби гігієни. Криворізький бізнес також залучився до волонтерства та формування міського стратегічного запасу продуктів харчування. Це - великий, вкрай важливий пласт роботи - і за це вам щира вдячність!».

  В. о. міського голови Юрій Вілкул вручив нагрудний знак «За заслуги перед містом» I ступеню Андрію Гапонову, директору ТОВ «Арістей КР».
  Розуміючи, які турботи малому та середньому бізнесу доводиться долати в умовах воєнного стану, міська влада прийняла рішення, якими припинено нарахування орендної плати за користування об’єктами комунальної власності та звільнено від плати за користування місцями розташування зовнішньої реклами на комунальних об’єктах.

  Щодо місцевих податків, то розміри ставок єдиного податку для підприємців встановлено на рівні 8% та 17% для І та ІІ груп відповідно (по Україні максимальні ставки 10 та 20%). Розмір ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки встановлено у розмірі від 0% до 0,51% від мінімальної заробітної плати, що є оптимальними та нижчими від максимально встановлених на законодавчому рівні - 1,5%.

  «В умовах війни, звісно, працюється важче, тому що війна надає більше ризиків, але ми згуртувалися і працюємо разом з іншими підприємцями під керівництвом Військової адміністрації. Допомагаємо хлопцям, які боронять кордони міста, області, нашої країни та намагаємося  залишатися на позитиві, разом йти до перемоги. Ми – підприємство легкої промисловості. До війни виробляли лише  комерційний одяг та одяг для підприємств  нашого міста. Під час війни  були вимушені  розробляти нові «кордони» в нашій промисловості, але нам  допомагали волонтери з інших регіонів і Військова адміністрація. Тому разом ми розробили і літню, і зимову форму для захисників», -  сказав Антон Бєліков, підприємець.

  Варто відзначити, що бізнес, який «переїхав» до Кривого Рогу може скористатися міською Програмою розвитку малого та середнього підприємництва, відповідно до якої переможці конкурсу зі створення нових робочих місць отримають компенсацію 75% сплачених відсотків за користування кредитними коштами.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #нагородження
  • #підприємства