Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Олександр Вілкул: «Вдячний всім, хто допомагає Військовій адміністрації Кривого Рогу у роботі із забезпечення міста в умовах війни – у співпраці з «АрселорМіттал Кривий Ріг» поповнили автопарк швидкої допомоги ще 11 спеціалізованими машинами»

  13 Вересня 2022, 18:21 Поділитися

  З перших днів війни медицина Кривого Рогу була переведена на військові «рейки». Під керівництвом Військової адміністрації, Ради оборони міста створена госпітальна база, запас кисню, донорської крові та її компонентів, відпрацьована система для безперебійного електропостачання лікарень. Базові лікарні переобладнані для прийому та надання медичної допомоги пораненим військовослужбовцям, забезпечені необхідними медикаментами. Також триває робота із забезпеченням медичним транспортом мешканців міста – начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул та гендиректор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо передали чергову партію авто Станції екстреної швидкої допомоги міста.

  Олександр Вілкул: «Вдячний всім, хто допомагає Військовій адміністрації Кривого Рогу у роботі із забезпечення міста в умовах війни – у співпраці з «АрселорМіттал Кривий Ріг» поповнили автопарк швидкої допомоги ще 11 спеціалізованими машинами»

  Передані машини швидкої пристосовані для експлуатації у важких дорожніх та погодних умовах. Вони обладнані спеціальними шинами підвищеної прохідності, обладнані необхідним базовим медобладнанням для надання першої медичної допомоги. 

  «Сучасні машини швидкої допомоги – це врятовані життя людей. З початку військової агресії, Військова адміністрація міста проводить велику роботу із забезпечення як наших медичних установ, так і військових частин необхідною технікою. Нами вже закуплено та передано до військових частин вже майже 400 різних машин – пікапи, джипи, вантажівки й 38 швидких. Підкреслю, що всі вони закуплені за приватні гроші, бюджетних коштів не витрачалося на придбання авто. 

  Ми вдячні компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг», особисто гендиректору Мауро Лонгобардо, що вони також приєдналися до такої допомоги й передають місту машини швидкої допомоги. Це дуже важливо й доречно, адже ці авто допоможуть оперативно надавати першу медичну допомогу, проводити евакуацію поранених та перевозити хворих до лікарень», – зазначив О.Вілкул. 

  «Ми раді продовжити нашу співпрацю у важливих питаннях. Хочемо врятувати кожне життя, яке є в небезпеці. Вже не вперше ми даруємо місту медичну автотехніку – сучасні швидкі та реанімобілі. Слідуючи нашій гуманітарній місії, АМКР передає військовій адміністрації Кривого Рогу 11 автомобілів швидкої допомоги, щоб допомагати мирним мешканцям, які отримали поранення або постраждали. Звичайно, маємо надію, що зможемо повернутися до співпраці й з інших напрямків, але зараз концентруємося на гуманітарній допомозі», – звернувся до присутніх Мауро Лонгобардо.

  Першочергово швидкі будуть задіяні на територіях Криворізького району, граничних із бойовими діями, для надання допомоги з евакуації.

  «Нові авто зараз дуже потрібні, допоможуть нам якісно виконувати свою роботу. Вони оснащені всім необхідним для надання допомоги на дошпитальному етапі. Це перш за все ноші, кисневі балони, системи для переливання розчинів. Після обстрілів ми вже вивозили людей, вони дуже знервовані, налякані й потребують швидкої й медичної, й психологічної допомоги. Тож, на цих авто, після надання першої медичної допомоги будемо доставляти людей у лікарні міста для подальшого лікування та кваліфікованої допомоги фахівців. Це значно підвищить ефективність роботи медиків», – розповіла лікарка швидкої Олена Панова.

  Також Військова адміністрація міста продовжує роботу із забезпечення технікою рятувальників і звичайно ж, наших військових. Криворізькому відділу ДСНС передали 18 спеціально обладнаних автомобілів, які допомагають під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій, а також при розмінуванні. А для наших військових закупили та передали вже понад 400 одиниць автотехніки: джипів, пікапів, повнопривідних вантажівок.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #вілкул
  • #швидка допомога