Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Юрій Вілкул: «Навіть в умовах воєнного часу у місті збережена та працює міська інфраструктура, наразі тривають ремонтні роботи з заміни трамвайних колій та дорожнього полотна у Металургійному районі»

  18 Жовтня 2022, 14:26 Поділитися

  Під час війни у Кривому Розі пасажирський транспорт працює у звичайному режимі, всі громадські перевезення залишаються доступні, проїзд у міському комунальному транспорті – безкоштовний як для мешканців міста, так і для інших міст, а підземні станції швидкісного трамвая також слугують як укриття. В. о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду на підприємстві «Швидкісний трамвай» щодо оновлення рейкової інфраструктури на перехресті вул. Нікопольське шосе – вул. Святогеоргіївська.

  Юрій Вілкул: «Навіть в умовах воєнного часу у місті збережена та працює міська інфраструктура, наразі тривають ремонтні роботи з заміни трамвайних колій та дорожнього полотна у Металургійному районі»

  Під час робочої наради Юрій Вілкул підкреслив: «Кривий Ріг місто прифронтове, через це дуже великий потік транспорту з гуманітарними вантажами, який рухається нашими містом. Для безпечного перевезення пасажирів комунальним транспортом потрібно обслуговування та утримання міських доріг. Місто все робить, щоб на наших дорогах був порядок. Наразі коштом міського бюджету у місті триває реконструкція трамвайних колій та поточні ремонтні роботи дорожнього полотна на ділянці, де здійснюється великий потік перевезення пасажирів».

  Трамвайна колія, яка розташована на перехресті «вул. Нікопольське шосе – вул. Святогеоргіївська» являється однією із напружених ділянок трамвайної лінії. На цій ділянці здійснюється перевезення пасажирів трамвайними маршрутами №№ 2, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 22, 25, 27 та маршрутами швидкісного трамвая №№ 3м, 4м. Щоденно через перехрестя здійснюється рух 442 одиниць трамвайних вагонів в обидва напрямки руху.

  Директор КП «Швидкісний трамвай», Руслан Божко зазначив: «На цій ділянці виконується поточний ремонт із заміни рейок з контррейками в обидва напрямки. У подальшому відновимо і 230 м² асфальтобетонного покриття. Ще хочу підкреслити, що завдяки цим трамвайним коліям вагони швидкісного трамваю мають змогу виїжджати на лінію міського трамвая, а це в свою чергу надає можливість мешканцям віддалених районів без здійснення пересадок діставатися до місць роботи на підприємствах розташованих в південній частині міста таких, як Південний гірничо-збагачувальний комбінат, Новокриворізький гірничо-збагачувальний комбінат та інших».

  Паралельно з заміною трамвайних колій по вулиці Нікопольське шосе виконуються і роботи з відновлення покриття проїжджої частини дороги. До кінця жовтня, з дотриманням усіх необхідних вимог та норм замінять 4 тис. м² асфальтного покриття.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

  Теги
  • #вілкул
  • #ремонт дороги