Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Олександр Вілкул: «Криворізькі вчителі отримали тисячу ноутбуків»

  11 Жовтня 2022, 14:51 Поділитися

  Кривий Ріг є одним із лідерів впровадження освіти онлайн. У місті створено Центр хмарних технологій, кращі викладачі за напрямками розробили зручні для учнів авторські курси з предметів, які розміщені на освітньому порталі та інше. Для забезпечення роботи вчителів, які викладають дистанційно, Військова адміністрація передала у школи Кривого Рогу тисячу ноутбуків в рамках партнерства МОН України з компанією Google за підтримки UNESCO.

  Олександр Вілкул: «Криворізькі вчителі отримали тисячу ноутбуків»

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул сказав: «Ми робимо все можливе, щоб навіть в таких складних умовах діти здобували освіту. Ворог обстрілює школи та інші навчальні заклади, тому для безпеки вчителів та учнів по всій Дніпропетровській області, в тому числі у Кривому Розі, процес навчання відбувається виключно дистанційно. Місто отримало ноутбуки, які ми передаємо закладам освіти для того, щоб навчання в форматі онлайн було комфортнішим і для педагогів, і для дітей. Кожен на своєму фронті, ми робимо все для перемоги, щоб українські діти жили й розвивалися в мирній країні».

  «У цих ноутбуків, які ще називаються Chromebook, операційна система від Google, яка орієнтована на роботу в інтернеті. В них є все, що потрібно для дистанційних уроків – презентації, таблиці, текстовий редактор, якісна веб-камера та потужний процесор для взаємодії з гугл-сервісами. Оновлення техніки важливо, бо й після закінчення війни ми продовжимо використовувати цифрові технології», - сказав заступник міського голови Сергій Мілютін. Він зазначив, що для зручності вчителів буде проведено онлайн навчання з користування новою технікою.

  Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак підкреслила: «Для організації якісного освітнього процесу ми замовили 4 000 хромбуків. І от сьогодні вже отримали першу партію нової техніки. Тим освітнім закладам, де проживають діти-вимушені переселенці, було виділено трохи більше ноутбуків, щоб ними могли користуватися і вчителі цих шкіл, і діти, які проживають в них. Також за дорученням Олександра Вілкула, ми виділили одну з криворізьких шкіл, в якій Херсонська ОДА отримала 750 хромбуків для своїх вчителів». 
  Директор криворізької школи Сергій Кислов сказав: «Війна диктує нам нові вимоги до організації процесу навчання. Ми дуже вдячні міській владі і військовій адміністрації за допомогу вчителям і, відповідно, учням, які отримали нові можливості».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

  Теги
  • #вілкул
  • #дистанційне навчання
  • #ноутбук
  • #навчання