Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «В умовах війни робимо все можливе для соціального захисту криворіжців та переселенців. У нас трудиться професійна, згуртована команда працівників соціальної сфери – це люди з великим серцем»

  3 Листопада 2022, 13:49 Поділитися

  В умовах воєнного стану та вкрай обмеженого фінансового ресурсу, Кривий Ріг продовжує виконання унікальної муніципальної програми соціального захисту мешканців. Щомісяця всі пільгові категорії отримують додаткову підтримку від міста. А це – понад 50 видів різних допомог. Місто піклується про сім’ї учасників бойових дій і чорнобильців, родини з дітьми з інвалідністю, багатодітних сімей, тощо.

  Ю

  Напередодні Дня працівника соціальної сфери, в. о. міського голови Юрій Вілкул привітав працівників управлінь праці та соціального захисту населення, терцентрів, служби зайнятості, інтернатних закладів, будинків милосердя і нічного перебування, фондів соціального страхування, Пенсійного фонду, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

  «Як і в 2014 році, знову на «першій лінії» «другого фронту» працівники соціальної сфери. Ви - «універсальні бійці», які дарують людям віру, радість, надію та добро. Вже на другий день після початку повномасштабного вторгнення росії, відновив свою роботу «Народний дім», який і досі працює в режимі 24/7. Тут соцпрацівники цілодобово приймають, реєструють людей, які вимушено покинули свої домівки. Надають соціальну, медичну, гуманітарну, психологічну та правову допомогу, а у разі необхідності, й тимчасовий притулок. Завдяки вашим добрим серцям, на базі закладів, які не були розраховані на цілодобове перебування людей, створені місця для проживання найбільш беззахисних переселенців. Саме ви, незважаючи на війну, самовіддано продовжуєте обслуговувати своїх підопічних вдома, не залишивши їх на самоті без допомоги жодного дня. Завдяки вашим зусиллям, понад 10 тисяч продуктових наборів доставлено самотнім, пенсіонерам, особам з інвалідністю та сім’ям з особливими дітьми. Нехай добро, вдячність та турбота, які віддаєте ви людям, повертаються до вас сторицею», - підкреслив Юрій Вілкул.
  «Кожен працівник соціальної сфери на своєму місці, своєю роботою наближає Перемогу, робить все можливе для того, щоб наші воїни були спокійні за свої родини та своїх рідних. Завдяки Збройним Силам України та злагодженій роботі Військової адміністрації та Ради оборони, місто живе, працює та допомагає фронту. Ми зі світлом, газом, працює транспорт, магазини. Криворіжці мають змогу працювати й утримувати свої сім’ї. Поряд з нами у весь цей час, пліч о пліч, 24/7 працівники громадських організацій міста, волонтери, працівники Центру соціальних служб. Разом отримуємо, видаємо гуманітарну допомогу криворіжцям та переселенцям. Вже понад 190 тисяч криворізьких сімей отримали безкоштовні продуктові набори, що придбані коштом міського бюджету. І ця робота не припиняється ні на мить», - сказала Інеса Благун, директорка департаменту соціальної політики.
  Крім того, у Кривому Розі працівники Пенсійного фонду України забезпечують своєчасне нарахування та виплату пенсій. Центр зайнятості робить усе можливе, щоб криворіжці та внутрішні переселенці мали змогу працевлаштуватися й забезпечувати свої сім’ї, Фонд соціального страхування забезпечує стабільну виплату регресних виплат, лікарняних та інших допомог. 
  Очільник міста вручив високі міські нагороди: голова Криворізької міської організації Товариства Червоного Хреста України Марина Матірка удостоєна нагрудного знаку «За заслуги перед містом» II ступеню; нагрудний знак «За заслуги перед містом» III ступеню отримав Юрій Козак, начальник Головного управління Пенсійного Фонду України в Дніпропетровській області.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

  Теги
  • #нагородження
  • #вілкул