Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Метінвест профінансував придбання машин «швидкої допомоги» для Кривого Рогу

  14 Листопада 2022, 13:21 Поділитися

  Група Метінвест активно допомагає Військовій адміністрації Кривого Рогу у забезпеченні харчовими продуктами вразливих верств населення, організації добробуту переселенців і підтримці медичної сфери. Фінансова підтримка, що спрямована Метінвестом на потреби міста, складає вже 30 млн гривень, за ці кошти, в тому числі, придбано автомобілі «швидкої допомоги».

  Метінвест профінансував придбання машин «швидкої допомоги» для Кривого Рогу

  У найскладніший для України час повномасштабної війни Група Метінвест вкотре довела, що є надійним партнером та опорою не лише економіки, а й гуманітарного сектору. Нині прифронтовий Кривий Ріг приймає у себе понад 75 тисяч переселенців, а у шпиталях міста лікарі цілодобово рятують життя містянам і пораненим захисникам. Щоби вчасно доставити пацієнтів до операційної, потрібно більше машин швидкої допомоги. Чергову фінансову підтримку від Метінвесту на суму 10 млн гривень спрямували на закупівлю спеціального медичного транспорту. Для Кривого Рогу придбали три медичні автомобілі.

  Заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін сказав: «Кривий Ріг разом з усією країною робить все для наближення Перемоги. Наша «швидка допомога» обслуговує не тільки понад 800 тисяч жителів Кривого Рогу та Криворізького району, а ще й 75 тисяч вимушених переселенців і надає допомогу нашим військовим. Тому допомога Метінвесту у придбанні автомобілів суттєво підвищує мобільність допомоги та якість послуг».

  Керівник Криворізької станції швидкої медичної допомоги Анатолій Бійовський підкреслив: «Своєчасне оновлення автопарку відіграє вирішальне значення. Будуть люди, будуть медикаменти, але якщо не буде на чому під'їхати до хворого чи потерпілого, то це вже не буде «швидкою допомогою». Робота Криворізької станції швидкої медичної допомоги знаходиться під постійним контролем Військової адміністрації міста, і ми знаємо, що питання щодо медикаментозного забезпечення станції та палива – вони всі вирішуються завдяки нашій Військовій адміністрації».

  Практика цільових траншів на вирішення нагальних гуманітарних потреб, що виникають у Кривому Розі, доводить свою ефективність. Результатом співпраці Метінвесту й військової адміністрації Кривого Рогу стали облаштовані шелтери для переселенців та забезпечення їх харчовими продуктами.

  «Ми живемо в час великої загальної відповідальності. Ми не перекладаємо її на чужі плечі, а свідомо підставляємо свої. Колектив Групи Метінвест сьогодні демонструє не лише витримку та відданість країні, а й незламну громадянську позицію. Ми допомагаємо зігріти та нагодувати, довезти й вилікувати, захистити та перемогти», – сказав генеральний директор Північного ГЗК Групи Метінвест Андрій Скачков.

  Також з початку повномасштабної війни Метінвест налагодив регулярну доставку допомоги до криворізьких шпиталів. Загалом спільно з Фондом Ріната Ахметова були здійснені закупки лікувальних засобів, медичного обладнання й витратних матеріалів для криворізьких шпиталів на суму 52 млн гривень.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #машини
  • #швидка допомога