Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  За підтримки міської влади у Кривому Розі ще 11 дітей захисників відпочивають на Закарпатті

  18 Листопада 2022, 13:20 Поділитися

  За підтримки начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула організували відпочинок для дітей учасників АТО/ООС. Сьогодні 11 хлопців та дівчат оздоровлюються у дитячому закладу «Синевирське озеро» (с. Синевирська Поляна, Закарпатська область).

  За підтримки міської влади у Кривому Розі ще 11 дітей захисників відпочивають на Закарпатті

  Заступник міського голови Сергій Мілютін сказав: «Безпека дітей під час війни – найголовніше у нашій роботі. З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну, Військова адміністрація організувала роботу з підтримки дітей з особливими потребами, дітей-сиріт, дітей військових. Працюємо у декількох напрямках: це і відправлення хлопців та дівчат до безпечних місць, а також оздоровлення криворізької малечі. Опікуємося різними категоріями, у тому числі, дітьми учасників АТО /ООС. У жовтні 13 дітей мали змогу оздоровитися на Закарпатті у Державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек». 

  Військова адміністрація Кривого Рогу забезпечує групи комфортабельним автобусом для поїздки, проживання та харчування в готелі також безкоштовні. 

  Нагадаємо, що у жовтні за підтримки Олександра Вілкула вісім родин бійців Криворізької бригади нацгвардії виїхали на відпочинок до Туреччини. До того на відпочинок на Середземному морі відпочивали дві групи – сім родин – діти та дружини нацгвардійців, які загинули, зникли безвісти або знаходяться у полоні. Кожна родина сама визначала, скільки вона хоче відпочити на турецькому курорті на березі Середземного моря – від 2 до 8 тижнів.

  Крім того, за підтримки Військової адміністрації Кривого Рогу через війну в Австрію були евакуйовані діти з двох міських Центрів соціальної реабілітації – 99 дітей та 21 педагог центру для супроводу. В австрійських містах Інсбрук та Імст дітям забезпечено проживання, харчування, онлайн-навчання в криворізьких школах, а також навчання в австрійських школах. До Польщі, Німеччини та Туреччини були вивезені 69 дітей з прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу. 98 дітей-сиріт та 30 супроводжуючих їх педагогів були вивезені на проживання до Туреччини. 70 юних спортсменів були направлені до країн Європи, де вони проживають та тренуються. Також, Військова адміністрація надала допомогу в евакуації на Західну Україну майже 3 тисячам криворіжців – родинам з дітьми з інвалідністю, багатодітним родинам, родинам військовослужбовців, тощо. 

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #діти
  • #війна