Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Сьогодні у Кривому Розі почалася третя хвиля видачі безкоштовних продуктових наборів від Ради оборони міста – усі 27 пунктів видачі працюють стабільно. Також для зручності мешканців 14-ти віддалених мікрорайонів організовано виїзне обслуговування»

  10 Травня 2023, 16:23 Поділитися

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів виїзну нараду в Інгулецькому районі щодо організації роботи пунктів надання допомоги та процесу видачі проднаборів з використанням «Картки криворіжця».

  О

  О. Вілкул: «Робота з допомоги сім’ям криворіжців ведеться вже другий рік. І ми її продовжуватимемо, оскільки багатьом людям зараз дійсно дуже нелегко, і вони потребують нашої допомоги. Вже надано понад 371,5 тисяч наборів, з них понад 70,5 тисяч – у цьому році. Зараз ми розпочали третю хвилю цього року. Вона дуже масштабна – майже 59 тис. криворіжців отримають безкоштовні набори.

  Ми зробили все, щоб криворіжцям було максимально зручно отримувати допомогу. По-перше, працюють – із понеділка по суботу включно з 8:00 до 16:00 – 27 стаціонарних пунктів видачі у всіх семи районах міста.

  По-друге, маломобільним мешканцям працівники соціальних служб доставлять набори безпосередньо додому.

  По-третє, для зручності мешканців 14 віддалених мікрорайонів організовано виїзне обслуговування. Це ж/м Кривий Ріг-41, Військове містечко-33, ж/м «Незалежне», «Травневе», ж/м Бєляєве, ж/м Верабове, мкр-н Індустріальний та б-р Маршала Василевського, мкр-н Зелене, мкр-н Мирівське, с. Новоіванівка, мкр-н Рахманівка та Степне, мкр-н Рудничне та сел. Авангард.

  І по-четверте, тепер у всіх семи районах міста проднабори можна отримати не лише за паспортом, а й по «Картці криворіжця». Ми провели спочатку такий експеримент у декількох районах – це дуже зручно, людям не треба із собою носити кілька документів, достатньо мати картку»,- сказав О. Вілкул.

  Мешканці селища Зеленого (Інгулецький район) у розмові з Олександром Вілкулом подякували за підтримку та увагу до людей, які живуть у віддалених мікрорайонах Кривого Рогу. «Жителі нашого селища Зелене дуже вдячні місту та Раді оборони за те, що про нас дбають і не забувають. Дуже зручно, що нам не треба їхати до центру, щоб отримати набори. Все організовано на вищому рівні. І ще, хочу зазначити, що така продуктова допомога дуже доречна, адже ціни ростуть на все! Сьогодні я отримала проднабір за «Карткою криворіжця», сама була здивована як це зручно!»,- сказала Алла Василівна, мешканка Інгулецького району. 
  З 10 травня отримати продуктові набори зможуть сім’ї: 
  - у яких є отримувачі пенсії в розмірі більше ніж 2 600 грн і до 8 100 грн включно (ті, у кого пенсія до 2600 грн отримали набори в рамках другої хвилі у квітні цього року);
  - які потребують невідкладної допомоги.

  З питань роботи пунктів видачі продуктових наборів, доставки за місцем перебування мешканці можуть звернутися безпосередньо до пунктів видачі продуктових наборів або Контакт-центру м. Кривого Рогу за номером 1520 (для операторів Київстар) та 499-1520 (для інших операторів) або на сайт https://spilkuisia.kr.gov.ua/

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #продуктовий набір