Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Навіть в умовах воєнного стану продовжуємо виплати грошової допомоги криворіжцям, передбачені міською програмою соціального захисту. У травні ще майже 3 000 криворіжців, отримають матеріальну допомогу від міста»

  17 Травня 2023, 17:15 Поділитися

  На засіданні виконкому Криворізької міської ради підтримані всі 25 рішень соціального напрямку. У рамках комплексної міської програми соціального захисту на виплату різних видів допомог спрямують у травні 15,9 млн грн.

  Ю

  А всього у 2023 році на комплексні соціальні програми підтримки криворіжців спрямують 532 млн грн. 

  «Навіть в умовах воєнного стану у Кривому Розі не припинено та не скасовано жодного із видів допомоги, передбачених міською програмою соцзахисту мешканців. Це – 50 різних видів грошової допомоги, пільг і компенсацій для криворіжців. Разом з Радою оборони міста продовжуємо надавати допомогу військовослужбовцям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, родинам, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворим діткам, хворим на цукровий діабет та іншим криворіжцям. Особлива увага приділена й сім’ям загиблих воїнів у ході проведення АТО/ООС. Родинам загиблих надається всебічна підтримка та матеріальна допомога. Ми робимо все, щоб люди почувалися соціально захищеними», - підкреслив в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  У травні одноразову допомогу отримають 555 учасників бойових дій у АТО/ООС та 2 бійця-добровольця. З початку року таку підтримку отримали 1665 учасників бойових дій.

  Крім того, допомогу отримають п’ять осіб з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в АТО та ООС. Таку допомогу вже отримали 185 чоловік.

  У місті мешкають понад 400 дітей, дитинство яких змінила війна. Кривий Ріг продовжує підтримувати їх, надаючи матеріальну допомогу. У травні 23 дитини, постраждалі внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів в Україні, отримають по 5 000 грн. З початку року таку допомогу отримало 93 дитини.

  «Місто не забуває своїх героїв, які ціною власного здоров’я та життя виборювали свободу нашого народу. До Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України (14 червня) матеріальну допомогу від міста отримають 449 військовослужбовців, які отримали інвалідність внаслідок війни, а також діти, батьки, дружини загиблих в ході проведення АТО та ООС. Також, одноразову допомогу отримають 53 сім’ї військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення», - зазначила Інеса Благун, директорка департаменту соціальної політики.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #допомога
  • #соціальне