Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Продовжуємо піклуватися про мешканців, яким особливо потрібна увага й підтримка. У травні більше 600 дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства отримали допомогу від міста»

  22 Травня 2023, 14:10 Поділитися

  Кривий Ріг - єдине місто в Україні, що надає матеріальну підтримку всім без винятку родинам, які виховують дітей з інвалідністю. У травні 50 дітей з інвалідністю отримали по 20 тис. грн на забезпечення засобами гігієни. З початку року таку підтримку отримали вже 136 дітей. Крім того, матеріальну допомогу у розмірі 10 тис. грн від міста отримали 250 дітей з інвалідністю та онкохворі. Загалом, з початку року матеріальну допомогу з міського бюджету надали вже 800 таким дітям. 20 інсулінозалежних діток отримали кошти на ліки. Для цього з міського бюджету спрямовано 11 338 грн. З початку року такою підтримкою забезпечили 63 дитини.

  Ю

  Крім того, 348 особам з інвалідністю з дитинства, в тому числі, 28 особам з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту, надали допомогу у збільшеному розмірі – по 10 тис. грн кожному. З початку року допомогу отримали 1194 чоловіка, у тому числі, 81 студент.

  «Місто не стоїть осторонь і допомагає всім родинам, які виховують особливих дітей. В цілому, з початку року на виплату матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у тому числі, з дитинства, з міського бюджету спрямовано 15,9 млн грн. Навіть в умовах воєнного стану, як би не було важко, ми продовжуємо піклуватися про криворіжців, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Міська комплексна програма соціального захисту мешканців працює і нею передбачено 50 різних видів грошової допомоги, пільг і компенсацій військовослужбовцям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, родинам, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворим діткам, хворим на цукровий діабет та іншим категоріям», - підкреслив в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  Всього у 2023 році на комплексні соціальні програми підтримки криворіжців спрямують 532 млн грн.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #соціальна програма