Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Не зважаючи на воєнний стан, у Кривому Розі збережені муніципальні виплати родинам, які виховують діток, хворих на цукровий діабет, з інвалідністю та онкохворих - у червні підтримку отримають ще 233 родини»

  24 Червня 2022, 16:28 Поділитися

  У Кривому Розі, навіть в умовах воєнного стану, не припинено жодної муніципальної виплати найменш захищеним категоріям мешканцям. Кожного місяця виконкомом міськради приймаються рішення щодо виплати матеріальної допомоги хворим дітям та особам з інвалідністю. У червні соціальну підтримку з міського бюджету отримають ще 233 родини, які виховують дітей з інвалідністю.

  Ю

  Ю. Вілкул: «Не зважаючи на воєнний стан, у Кривому Розі збережені муніципальні виплати родинам, які виховують діток, хворих на цукровий діабет, з інвалідністю та онкохворих - у червні підтримку отримають ще 233 родини» 

  У Кривому Розі, навіть в умовах воєнного стану, не припинено жодної муніципальної виплати найменш захищеним категоріям мешканцям. Кожного місяця виконкомом міськради приймаються рішення щодо виплати матеріальної допомоги хворим дітям та особам з інвалідністю. У червні соціальну підтримку з міського бюджету отримають ще 233 родини, які виховують  дітей з інвалідністю.

  В. о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул зазначив: «Четвертий місяць в нашій країні йде війна, ми робимо все від нас залежне для оборони рідного міста та підтримки військових. Однак, у нас є ще один важливий фронт роботи, який ми не припиняли ні один день - це соціальний захист криворіжців. У цей скрутний та тяжкий час люди потребують уваги, тим більше - така категорія як хворі дітки. У червні матеріальну підтримку від міста отримають ще 226 дітей з інвалідністю та онкохворих дітей. Дві дитини, хворі на цукровий діабет та п'ять діток з інвалідністю, які потребують забезпечення предметами гігієни. Загалом, з початку року матеріальну підтримку вже отримали 1 026 дітей з інвалідністю та онкохворих; 153 дитини, хворі на цукровий діабет, а 297 дітям виплачено по 12 500 грн на придбання засобів гігієни».

  Крім того, продовжується виплата матеріальної допомоги особам із інвалідністю з дитинства. Зокрема, у червні допомогу отримають:

  - 335 осіб з інвалідністю з дитинства. Таку допомогу вже отримали 1 245 криворіжців;
  - 21 особа з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти отримають допомогу у збільшеному розмірі (10 тис. грн). Цього року таку допомогу отримали 92 студента.

  Додатково, у червні, на соціальну підтримку жителів з міського бюджету буде спрямовано 12 млн грн.

  Теги
  • #допомога
  • #виконком
  • #соціальна програма