Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Цього літа у підготовленому нами заміському комунальному таборі, розташованому у чудовому лісі, безкоштовно відпочили та набралися сил понад 800 хлопчиків та дівчаток з родин військовослужбовців»

  18 Серпня 2023, 15:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Море вражень, емоцій та очікування нових зустрічей – 17 серпня голова Ради оборони міста Олександр Вілкул разом з дітьми та педагогами взяв участь у закритті літньої зміни в заміському комунальному таборі. Протягом літа тут відпочили та набралися сил понад 800 хлопчиків та дівчаток з родин військовослужбовців - діти загиблих та зниклих безвісти захисників, тих військовослужбовців, які перебувають у полоні, та військовослужбовців, які зараз воюють на фронті.

  О

  Олександр Вілкул сказав: «Зараз важко всім, особливо дітям. І особливо – дітям, чиї батьки пішли захищати рідну землю. Їм дуже потрібні зміна обстановки, свіже повітря, активний відпочинок, спілкування з однолітками, підтримка та увага. А літо за містом – це прекрасна можливість відволіктись, відпочити та набратися сил. Тому, після ретельного вивчення умов роботи у воєнний час, навесні нами було прийнято рішення про відкриття заміського табору, розташованого у чудовому лісі. Заздалегідь було підготовлено укриття, проведені ремонтні роботи у корпусах, залучені найкращі педагоги та психологи, організоване п’ятиразове харчування. Всього  організовано 4 зміни для понад 800 дітей із сімей військовослужбовців. Оскільки цим родинам найважче. Все вийшло, і я радий бачити чудові емоції дітей та їх усмішки! Нині, мабуть, це найцінніше. І далі будемо робити все можливе, щоб діти, навіть в умовах війни, мали, наскільки це можливо, нормальне дитинство».

  Відпочинок для дітей був повністю безкоштовний, все забезпечено коштом міського бюджету. Цього року було вирішено, що відпочити у таборі зможуть діти загиблих та зниклих безвісти захисників, тих, які перебувають у полоні, та військовослужбовців, які зараз воюють на фронті.

  «Кривий Ріг - одне з небагатьох міст, яке зберегло комунальну систему дитячих оздоровчих таборів. На жаль, зараз табір «Слава» у Скадовську тимчасово перебуває під окупацією. Але всі ми працюємо на перемогу і на 100% віримо, що після перемоги дітки зможуть відпочивати і на морі, не лякаючись сирен та обстрілів», - наголосив Олександр Вілкул.

  Виховна робота у таборі була організована за програмою «7 кроків до здоров’я», основний  напрямок якої - увага до стану фізичного здоров’я дитини та її фізичного розвитку. Акцент було зроблено на постійному психологічному супроводу дітей командою психологів. Кожного дня з хлопцями та дівчатами працювали психологи за Міжнародною програмою «Діти та війна».

  Керівництво міста, Рада оборони Кривого Рогу підійшли максимально ретельно до організації дозвілля  дітей, з дотриманням усіх правил безпеки.

  Керівник оздоровчого табору зазначив: «Величезна подяка Раді обороні міста та міській владі за створену для дітей можливість відпочити. Попри те, що через карантин та воєнний стан останні два роки табір не працював, цього року була проведена велика робота: відремонтовані всі корпуси, оновлене обладнання, посуд у їдальні, придбані нова постільна білизна, ігровий та спортивний інвентар. Цей сезон видався дуже яскравим - з дітьми багато займались як педагоги, так і психологи. Було організоване п’ятиразове харчування, яке ґрунтувалося на меню Євгена Клопотенка. Дітям дуже сподобалось таке харчування. А від самого відпочинку вони у захваті! У нас є вже деякі напрацювання на наступний рік і ми з задоволенням чекаємо на наступний сезон!».

  Теги
  • #кривий ріг
  • #діти
  • #відпочинок