Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі в режимі офлайн, з дотриманням усіх норм безпеки, працюють вже 40 дитячих садочків, відкрито 115 груп. Також у 77 закладах проходять підготовчі заняття для майбутніх першокласників, їх відвідують більше 1600 дітей»

  18 Травня 2023, 14:20 Поділитися

  18 травня в. о. міського голови Юрій Вілкул провів у Тернівському районі – зокрема у школі №61 та дитячому садку № 145 – виїзну нараду щодо організації навчального та виховного процесів в режимі офлайн та підготовку до школи майбутніх першокласників.

  Ю

  «У Кривому Розі вже 40 дитячих садочків, у яких облаштовані укриття, відновили свою роботу в офлайн-режимі. Наразі працює 115 чергових груп. Ми не зупиняємося і продовжуємо роботу в цьому напрямку, оскільки розуміємо, що більшість батьків працюють і бажають відправити своїх дітей до садочків. Адже, крім того, ще одне важливе питання це – підготовка до школи майбутніх першокласників. Підготовчі заняття стартували з 1 березня. Наразі їх відвідують більше 1600 хлопчиків та дівчаток у 12 дитячих садках та 65 школах. Заняття триватимуть до 31 травня», - сказав Ю. Вілкул.

  У Кривому Розі у новому навчальному році до першого класу, орієнтовно, підуть більше 4 000 хлопчиків та дівчаток.

  Разом з тим, у місті триває підготовка шкіл до виходу учнів на очне навчання з 1 вересня. «Плануємо відкрити понад 100 шкіл. Ми розуміємо, що це складне рішення в умовах війни, тому разом з Радою оборони посилено займаємося питанням підготовки укриттів. На сьогодні вже наведено лад в укриттях 92 шкіл», - підкреслив Юрій Вілкул.

  На квітневій сесії міськради додатково були виділені кошти на ремонти сховищ у закладах освіти. На сьогодні вже завершено ремонтні роботи укриттів та отримано дозвіл від ДСНС на використання у 129 закладах дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної освіти. У всіх сховищах повністю відремонтована та приведена до ладу електропроводка, вентиляція, каналізація, стіни, відремонтовані стелі та облаштовані санвузли. Укриття укомплектовані всім необхідним, як для короткочасного, так і тривалого перебування дітей. Крім того, є необхідний запас води, їжі, засобів гігієни. Також перед відкриттям дитячих садочків проводиться обов’язкове тестування на COVID працівників дошкільних закладів, які розпочинають роботу.

  Очільник міста оглянув облаштовані укриття у школі №61 та дитячому садку № 145, що у Тернівському районі.

  «Ми вдячні керівництву міста, Раді оборони Кривого Рогу за допомогу й підтримку та можливість повернутися до нашого закладу, до наших діток, яких ми не бачили більше року. З понеділка у нас відкрились 3 чергові групи для 45 дітей віком від 4 до 6 років. Зараз батьки надали 36 заяв для відвідування чергових груп. Батьки поступово ще несуть заяви, тому чекаємо на своїх вихованців, адже наш заклад відвідують 178 дітей Тернівського району. Сподіваємося, що скоро вони всі повернуться до нашого садочка. Також, на базі школи, яка поряд, виділено дві класні кімнати для проведення підготовчих занять з дітьми старшого дошкільного віку нашого дитячого садка. 40 майбутніх першокласників двічі на тиждень займаються з вихователем нашого закладу, а по суботам – з 64 майбутніми першокласниками мікрорайону займаються вчителі початкових класів цієї школи. Дуже віримо, що скоро в нашій країні та й в нашому місті відчинять двері всі освітні заклади, адже це так потрібно для виховання, навчання та становлення громадянина України», - зазначила Наталія Павлухіна, директор дитячого садка №145.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #діти