Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Незважаючи на воєнну агресію рф, місто у співпраці з європейськими партнерами продовжує проводити комплексну термомодернізацію садочків, шкіл, ліцеїв, гімназій та закладів позашкільної освіти»

  21 Серпня 2023, 12:51 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Завдяки довірі іноземних партнерів до Кривого Рогу, у рамках співпраці міста з ЄБРР, продовжується реалізація інвестиційного проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель» у Кривому Розі.

  Ю

  В. о. міського голови Юрій Вілкул провів нараду щодо початку робіт з енергоефективності в  одній із гімназій.  

  У  закладі  передбачено встановлення індивідуального теплового пункту з погодним регулюванням теплоносія, заміна старих дерев'яних вікон та дверей. Вже проведено додаткове технічне обстеження, виготовлено проєктно-кошторисну документацію та будівельно-технічну експертизу. Наразі, розпочаті підготовчі роботи та заміна вікон на енергоефективні. До кінця поточного року планується завершення робіт.  

  «Навіть у такі складні часи ми розуміємо наскільки важливо, щоб всі садочки, школи, заклади позашкільної освіти були утеплені, відремонтовані та мали сучасне оснащення. Безумовно, дбаємо про комфорт педагогів та учнів. Проєкт з ЄБРР дозволить підвищити енергоефективність будівель. Я дякую нашим європейським партнерам за довіру до нашого міста та продовження реалізації спільних проектів навіть у цей непростий час. Під час реалізації термомодернізації у 36 закладах освіти, зокрема це  - 17 садочків, 18 шкіл, гімназій, ліцеїв та клуб «Юний авіатор», буде виконано утеплення фасадів, покрівлі, заміна дверей, вікон. Впровадження енергоефективних заходів дозволить скоротити споживання теплової енергії –  до 40% та до 5% - електричної, а також  знизити кількість викидів шкідливих речовин. Таким чином, це сприятиме економії коштів міста, які можна спрямувати на інші цілі та проєкти. Успішне впровадження проєкту дозволить бюджетним установам заощадити на енергоносіях, відповідно, менше витрачатимемо бюджетних коштів на оплату комунальних послуг», - зазначив Юрій Вілкул. 

  Проєкт «Підвищення енергоефективності громадських будівель» передбачає два рівні реновації – підвищення енергоефективності будівлі. 

  До першого увійшли 17 об’єктів (16 дитячих садочків та природничо-науковий ліцей) на яких будуть проводити поглиблені заходи з підвищення енергоефективності. А саме: утеплення конструкцій будівель, заміну вікон і дверей на енергоефективні, встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) з погодним регулюванням теплоносія, а також додаткові енергозберігаючі заходи. На інших 19 об’єктах (17 гімназій, ліцеїв та шкіл, 1 садок та клуб «Юний авіатор») проведуть встановлення ІТП, заміну старих дерев'яних вікон та дверей.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #партнерство