Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Для розвитку та змістовного відпочинку дітей за підтримки міжнародних партнерів у Тернівському районі відкрито простір розвитку та безпеки «Steel hearts KR»

  14 Вересня 2023, 12:45 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У партнерстві з міжнародними організаціями та фондами міська влада та Рада оборони Кривого Рогу створюють на базі шкіл, бібліотек, центрів дитячо-юнацької творчості освітні дитячі хаби та цифрові простори. На сьогодні їх у місті 22, всі вони розташовані в будинках, де є (або знаходяться у безпосередній доступності) сертифіковані ДСНС укриття.

  Для розвитку та змістовного відпочинку дітей за підтримки міжнародних партнерів у Тернівському районі відкрито простір розвитку та безпеки «Steel hearts KR»

  Два криворізьких заклади культури стали переможцями проєкту «Створення освітніх дитячих хабів: просторів розвитку та безпеки», який здійснюється фондом GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини. Сучасні простори розвитку облаштовані у Саксаганському районі в бібліотеці-філії №24 (пров. Бульварний, 16) та у Тернівському районі - Палац культури «Творчий» (вул. Матросова, 77).

  Сучасний простір з розвитку й безпеки дітей «Steel hearts KR», що відкрився у палаці культури «Творчий»   - це не тільки забезпечення доступу до освіти дітей, а також це і творчий розвиток, психосоціальна та емоційна підтримка малечі. Подібних просторів по Україні – 7, і 2 в Кривому Розі. 

  У рамках проєкту «Створення освітніх дитячих хабів: просторів розвитку та безпеки», хаб облаштований сучасними меблями та технікою, спортивним та ігровим обладнанням. Є холодильник, електрочайник, мікрохвильова піч, ноутбук, зарядна станція, телевізор, портативна колонка, Wi-Fiроутер, маршрутизатор, настільний багатофункціональний пристрій.

  Олена Олійник, директор ПК «Творчий» розповіла: «За підтримки місцевої влади ми взяли участь у грантовому проєкті від наших німецьких благодійників. У червні отримали таку бажану перемогу, бо для нас розвиток дітей дуже важливий напрямок, а особливо, сьогодні. Наш центр «Steel Hearts KR» - це дружнє та сприятливе середовище, місце для розвитку та навчання. Для дітей будуть проходити різноманітні майстер-класи, ігрові, розважальні програми, заняття з вивчення англійської мови, логопедичні, музичні та хореографічні заняття, а родзинкою завершення кожного дня буде рефлексія з використання мильного шоу. Все це спрямоване на підвищення стійкості до переживання наслідків стресу в умовах психотравмувальних подій».

  Дитячий освітній хаб працюватиме щодня, крім суботи та неділі. Графік роботи: з 09.00 до 17.00. В умовах воєнного стану забезпечено дотримання заходів безпеки, є укриття на 150 осіб.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #діти
  • #освіта