Валерія Захаревич з Кривого Рогу стала призеркою турніру з самбо

23 Вересня 2022, 17:00 Поділитися СПОРТ

21-30 вересня у місті Самсун в Туреччині проходять змагання зі спортивних єдиноборств, а саме – боротьби самбо. Переможницею у одній із вагових категорій стала криворіжанка Валерія Захаревич.

У Туреччині проходить Кубок світу федерації університетського спорту зі спортивних єдиноборств. Беруть участь у першості приблизно 2000 спортсменів із 60 країн світу. Україну на цих престижних змаганнях представляють близько 120 спортсменів та тренерів із шести видів спорту, у тому числі й криворіжанка.

Валерія Захаревич стала срібною призеркою з боротьби самбо у ваговій категорії 80 кг. Вона вихованка ДЮСШ №7.Тренер-викладач, який підготував переможницю – Сергій Дмитрович Шпильов.