Валерія Захаревич з Кривого Рогу стала призеркою турніру з самбо
21-30 вересня у місті Самсун в Туреччині проходять змагання зі спортивних єдиноборств, а саме – боротьби самбо. Переможницею у одній із вагових категорій стала криворіжанка Валерія Захаревич.
![Валерія Захаревич з Кривого Рогу стала призеркою турніру з самбо](/images/16x9/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BE_jwVAbZz.jpg)
У Туреччині проходить Кубок світу федерації університетського спорту зі спортивних єдиноборств. Беруть участь у першості приблизно 2000 спортсменів із 60 країн світу. Україну на цих престижних змаганнях представляють близько 120 спортсменів та тренерів із шести видів спорту, у тому числі й криворіжанка.
Валерія Захаревич стала срібною призеркою з боротьби самбо у ваговій категорії 80 кг. Вона вихованка ДЮСШ №7.Тренер-викладач, який підготував переможницю – Сергій Дмитрович Шпильов.
У Туреччині проходить Кубок світу федерації університетського спорту зі спортивних єдиноборств. Беруть участь у першості приблизно 2000 спортсменів із 60 країн світу. Україну на цих престижних змаганнях представляють близько 120 спортсменів та тренерів із шести видів спорту, у тому числі й криворіжанка.
Валерія Захаревич стала срібною призеркою з боротьби самбо у ваговій категорії 80 кг. Вона вихованка ДЮСШ №7.Тренер-викладач, який підготував переможницю – Сергій Дмитрович Шпильов.
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)