Спортсмени з Кривого Рогу здобули шість медалей на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO

4 Грудня 2022, 18:18 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів тривала завзята боротьба за першість між спортсменами на всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу. До чемпіонату долучились і криворіжці. Вихованці міської спортивної школи посіли зайняли кілька сходинок п'єдесталу пошани.

З 1 по 3 грудня тривав Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO. Змагання провели у Києві, а взяти участь могли спортсмени усіх вікових груп. В межах чемпіонату позмагатися за перемогу можна було у відповідних вагових категоріях та дисциплінах. Долучились до всеукраїнських змагань й вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2. За результатами криворіжці посіли наступні місця:
    ‒ І місце ‒ Олександра Птухова у дисципліні «K-1», 56 кг;
    ‒ ІІ місце ‒ Станіслав Віннічук у дисципліні «Лоу-кік», 54 кг;
    ‒ ІІІ місце ‒ Назарій Вінніченко у дисципліні «Лоу-кік», 54 кг, Єлизавета Горидько у дисципліні «Лоу-кік», 60 кг, Владислав Білоусенко у дисципліні «Лоу-кік», 57 кг, Микита Першаков (дорослі) у дисципліні «Лоу-кік», 71 кг.

Готував до змагань криворізьких спортсменів тренер Віталій Білик.

Нагадаємо, криворізькі спортсменки посіли призові місця на змаганнях з вільної боротьби.