Спортсмени Кривого Рогу посіли призові місця на чемпіонаті України з велоспорту

6 Грудня 2022, 19:25 Поділитися СПОРТ

З 3 по 5 грудня в Білій Церкві проходив чемпіонат України з велоспорту. Поборолися за перемогу і вихованці ДЮСШ №4 та отримали переможні медалі.

Протягом трьох днів в Білій Церкві відбулися змагання з велоспорту. Участь у чемпіонаті України взяли 145 спортсменів з усієї країни. Приєдналися також вихованці ДЮСШ №4, які не тільки вдало виступили, а й здобули перемоги. Андрій Головченко посів друге місце в індивідуальній гонці на час та третє – за парну гонку. Катерина Танцура в індивідуальній гонці приїхала другою, а Ангеліна Кузнецова – четвертою в парній гонці на час.

Нагадаємо, криворіжанка Валерія Захаревич стала срібною призеркою Кубку Європи з самбо.