Спортсмени з Кривого Рогу здобули з десяток перемог на Чемпіонаті України з тхеквондо

6 Грудня 2022, 13:40 Поділитися СПОРТ

П’ять днів спортсмени з різних регіонів держави боролись за переможні місця на всеукраїнських змаганнях з тхеквондо. До гонитви за призовими місцями долучились й криворіжці, котрі загалом вибороли дев’ять медалей. Про це стало відомо із соцмереж ДЮСШ №2 та №10.

З 30 листопада по 4 грудня тривав Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ. Боротьбу за першість провели у стінах одного із спортивних комплексів в місті Івано-Франківськ. Взяли участь у змаганнях й криворізькі спортсмени. Зокрема, чотири вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2 виступали у розділах «пумсе» та «кьоругі». Згідно із результатами чемпіонату:
    – І місце – Діана Литвиненко-Чумаченко у категорії «пумсе» команда (змішана), Гліб Ір’янов у категорії «пумсе» команда, Ігнат Бабінцов у категорії «пумсе» команда, Олександр Захарченко у категорії «пумсе» команда;
    – ІІ місце – Гліб Ір'янов у категорії «кьоругі» +78кг (юніори);
    – ІІІ місце – Діана Литвиненко-Чумаченко у категорії «пумсе» команда (дівчата), Гліб Ір’янов у категорії «кьоругі» 87кг (молодь), Діана Литвиненко-Чумаченко у категорії «кьоругі» 62кг (молодь).

Тренеркою криворіжців є Олена Мардаш.

Крім того, долучились до чемпіонату й спортсмени з ДЮСШ №10. В розділі «кьоругі» до 51 кг (юніори) Руслан Ліхачов здобув бронзову медаль. П’яту сходинку змагань посіли Андрій Чертков (до 80 кг, дорослі) та Катерина Тітієвська (до 47 кг, кадети). Дев’яте місце здобув Михайло Ліхачов (до 37 кг, кадети). Також Руслан Ліхачов та Андрій Чертков виконали норматив кандидатів у майстри спорту. Готувала до змагань спортсменів Світлана Русія.