На міжнародному турнірі з боксу в Румунії українська збірна посіла перше місце, а криворіжець Артур Кузьменко став чемпіоном

1 Березня 2023, 20:00 Поділитися СПОРТ

З 21 по 27 лютого у Румунії проходив Міжнародний Чемпіонат з боксу серед молоді. На змаганнях виступали збірні багатьох держав, у тому числі і України. Наша національна команда виборола перше місце на турнірі. Серед спортсменів, які представляли нашу країну, було і два криворіжця – Кирило Лавріненко та Артур Кузьменко, який став Чемпіоном турніру. Про такий тріумф України та Кривого Рогу повідомили у ДЮСШ №8, вихованцями якої і є спортсмени.

З  21 по 27 лютого у місті Арад, що в Румунії, проходив другий міжнародний турнір з боксу серед молоді. Названий він на честь чи не найвідомішого румунського міфічного персонажу – Dracula Open. Приїхали взяти у ньому участь та поборотися за трофеї більше 300 боксерів із 26 країн світу. Звісно, не залишилася осторонь і Україна, яка відрядила на турнір свою національну збірну команду.

І, як виявилося, недарма. Збірна України посіла на змаганнях перше місце у загальному заліку. В її складі були і два спортсмена із Кривого Рогу. Обоє – вихованці ДЮСШ №8: Артур Кузьменко та Кирило Лавріненко. Кирило показав гарний виступ, а Артур став чемпіоном турніру. Допомагав спортсменам підготуватися до змагань досвідчений тренер Кучерявий О. М.

Вітаємо спортсменів та колектив їх спортшколи із визначним досягненням на міжнародній арені та бажаємо подальших перемог для себе, свого міста та країни.

Нагадаємо, криворізька спортсменка Валерія Захарович нещодавно здобула срібло на Кубку світу із самбо.