Криворізька спортсменка здобула першість на Чемпіонаті України з легкоатлетичного багатоборства

7 Березня 2023, 13:20 Поділитися СПОРТ

Два дні у столиці тривала затята боротьба між спортсменами з різних куточків держави, зокрема й з нашого міста. На турнірі виступала й вихованка міської ДЮСШ №10 Дар’я Леонідова, котра виборола золоту медаль. Про нові спортивні здобутки стало відомо із соцмереж позашкільного навчального закладу.

З 3 по 5 березня тривав Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Києві. Взяти участь мали змогу всі охочі юнаки й дівчата до 13 років. Змагатися за першість спортсмени мали змогу у певних дисциплінах. Призерів оцінювало й нагороджували професійне журі.

Долучилась до чемпіонату й вихованка криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №10. Дар’я Леонідова випередила своїх опонентів і посіла почесне І місце у категорії «Біг на 1000 м +300 м».Тренером дівчини з легкої атлетики є Коноваленко О.С.

Нагадаємо, спортсменка з Кривого Рогу виконала норматив майстра спорту України на змаганнях з важкої атлетики.