17 медалей, із яких 13 – золоті, привезли юні криворізькі кікбоксери із чемпіонату в Полтаві

7 Березня 2023, 17:10 Поділитися СПОРТ

3 та 4 березня у Полтаві проходив відкритий чемпіонат області із кікбоксингу. В ньому приїхали взяти участь чимало спортсменів як із самої Полтавщині, так і з інших міст України. Серед них були і кікбоксери із Кривого Рогу – 11 вихованців спортивного клубу «Тай-Пан», які загалом здобули 17 відзнак, 13 із яких – за перше місце.

3 та 4 березня найкращі кікбоксери Полтавщини показували своє вміння та боролися за звання найкращого на чемпіонаті області з кікбоксингу ISKA серед юніорів, який проходив у стінах Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка. Змагалися спортсмени у категоріях «семі контакт», «лайт контакт», «лоукік», «лоукік лайт» та «фул контант». Турнір був відкритий, тому кинути виклик місцевим спортсменам могли кікбоксери з усієї України.

Що і зробили вихованці спортивного клубу із Кривого Рогу «Тай-Пан». Загалом до Полтави поїхало 11 юних спортсменів із нашого міста. Криворіжці спричинили на змаганнях справжній фурор та завоювали одразу 17 медалей. 13 із них були найвищого гатунку та ще по два срібла і бронзи. Готував борців до турніру досвідчений тренер Ельчин Джавадов.

Нагадаємо, нещодавно дві золоті медалі з карате та рукопашного бою здобула криворіжанка на відкритому чемпіонаті Бельгії.