Два перших і друге місце посіли юні таланти з Кривого Рогу на міжнародному й міському конкурсах
Днями стало відомо про нові творчі здобутки наших талановитих маленьких та юних криворіжців. Мова йде про вихованців школи мистецтв №1 та музичної школи №4, котрі посіли почесні місця на Міжнародному фестивалі Ukraine Gold Star та Міському конкурсі «Юний скрипаль». Таку інформацію оприлюднили у соцмережах позашкільних закладів освіти.
![Два перших і друге місце посіли юні таланти з Кривого Рогу на міжнародному й міському конкурсах](/images/16x9/photo_2023-03-08_20-17-38.png)
27 лютого відбувся Міжнародний конкурс мистецтв Ukraine Gold Star. Творчі змагання провели в Києві, а взяти участь мали змогу всі бажаючі юні таланти. Долучився до фестивалю й вихованець криворізької школи мистецтв №1. За результатами конкурсу Івану Васіну вручили диплом лауреата II премії. Викладачкою хлопця є Олена Соколовська.
Крім того, наші юні таланти відзначились і на міському відкритому конкурсі «Юний скрипаль». Вдало продемонстрували свої вміння й навички учениці струнно-смичкового відділу музичної школи №4. Професійне журі високо оцінило юних криворіжанок і присудило їм два перших місця. Зокрема, переможницями стали Дар’я Журавльова та Анастасія Щербина. Творчою наставницею дівчат є Людмила Пєтєлько, а концертмейстеркою Тетяна Дудіна.
Нагадаємо, п’ятьма новими відзнаками поповнилась скарбничка перемог юних талантів із Кривого Рогу.
![](/img/2023-03/08/1678299570-photo_2023-03-08_20-17-41.jpg)
![](/img/2023-03/08/1678299835-photo_2023-03-08_20-17-39.jpg)
![](/img/2023-03/08/1678299847-photo_2023-03-08_20-17-40.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)