Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Є. Удод: «За завданням О. Вілкула формуємо у Кривому Розі потужний резерв харчових продуктів, ліків та іншого необхідного громаді»

  6 Квiтня 2022, 16:06 Поділитися

  За завданням та за підтримки Військової адміністрації міста Кривий Ріг максимально залучає ресурси для формування необхідного запасу харчів та ліків. Власними силами вже сформовано стратегічний запас міста по основних позиціях на три місяці, робота триває. Також вантажі з допомогою надходять від міжнародних фондів, європейських партнерів та українських регіонів, прийняли черговий вантаж з міста Дрогобича.

  Є

  «Поставлене завдання начальником Військової адміністрації міста Олександром Вілкулом  з урахуванням всіх напрацьованих в мирний час зв’язків, з урахуванням усіх нових домовленостей залучити всі можливі ресурси для формування стійкого резерву харчових продуктів, медикаментів і всього необхідного для жителів міста, для захисників Кривого Рогу. Більша частина цього резерву вже сформована. Левова частка роботи і великий внесок – це Фонд «Українська перспектива». Також зараз відчутно допомагають наші європейські партнери, міжнародні та українські благодійні фонди», – сказав перший заступник міського голови Євген Удод. 

  Зараз два десятка тонн вантажу отримали з Західної України. До Кривого Рогу привезли харчі, медикаменти, засоби гігієни. Також допомога розподіляється на потреби мешканців знаходяться близько до лінії бойових дій і звільнених населених пунктів, та вимушених переселенців.

  «Подяка нашим друзям та нашим партнерам з міста Дрогобич. Прийняли 20-тонну фуру вантажу звідти. Окрема подяка всім, хто допомагав втілити заплановане. Це і звичайні волонтери, і громада міста Дрогобич, усі ті, хто супроводжував цей вантаж дорогами України. Окрема подяка голові міста Дрогобич пану Тарасу Кучмі. Частина отриманого вантажу піде далі, на південні області України. Тільки разом вистоїмо та переможемо!», – зазначив Євген Удод.

  Теги
  • #удод
  • #гуманітарна допомога