Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Є. Удод: «Під керівництвом начальника Військової адміністрації О. Вілкула криворізькі лікарні забезпечуються необхідними медпрепаратами та матеріалами. Вже сформований стратегічний запас ліків постійно поповнюється і розподіляється відповідно до потреб конкретного закладу»

  22 Квiтня 2022, 13:40 Поділитися

  Під керівництвом начальника Військової адміністрації Кривого Рогу у місті сформовано стратегічний запас медикаментів. Залучаються як приватні кошти, кошті міського бюджету, так і допомога міжнародних благодійних фондів. Вантажі приймає КП «Фармація». Також чергова партія допомоги прибула від Фонду Розвитку Східної та Центральної Європи. Медпрепарати та витратні матеріали вже отримали міські лікарні. Госпітальні бази забезпечено з запасом на три місяці.

  Є

  Перший заступник міського голови Євген Удод розповів: «Ми продовжуємо роботу в частині забезпечення міста надійним резервом медикаментів. Під керівництвом начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула для цього були залучені всі можливі ресурси, всі ті зв’язки, які маємо, і ті нові, що з’являються. Це і приватні кошти, і допомога європейських партнерів, представників бізнесу в Україні. Зараз, в першу чергу, ми поставляємо медикаменти на «Фармацію», потім вони централізовано розподіляються в лікарні відповідно до потреб конкретного закладу. Передусім, у стаціонари. Хочу подякувати нашим лікарям. Криворізькі медики сьогодні піднімають на ноги поранених бійців, приймають жителів прифронтових сіл, які постраждали від обстрілів. Медичної допомоги вимагають і переселенці. Намагаємося допомогти кожному і підтримати медиків в їх, без перебільшення, героїчній роботі».

  Керівництво лікарень приймає вантажі на місцях. Андрій Маков, в. о. директора міської лікарні №3, сказав: «Перев’язувальний матеріал, ліки для соматичної патології, саме те, що ми замовляли, нам видали. Це для першої лікарської допомоги на госпітальному етапі. На сьогоднішній день ми забезпечені всім необхідним. Хочемо подякувати нашій Військовій адміністрації міста за своєчасну допомогу для наших хворих, як цивільних, так і військових. Щира подяка, все буде Україна!». 

  «Ми сьогодні отримали 170 ящиків  медикаментів, витратних матеріалів, одноразові халати, стерильні набори для операційних втручань, антибактеріальні препарати, яких потребуємо у великій кількості. Є і необхідне обладнання для відділень реанімації. Також харчування важких хворих з пораненнями, це спеціальне харчування, яке нам необхідне для догляду наших пацієнтів після важких хвороб і поранень. Привезли те, що нам необхідно. Місто турбується про те, щоб наша лікарня була забезпечена  для лікування складних пацієнтів. На сьогодні ми маємо запас на три місяці», - розповіла в.о. директора ще однієї міської лікарні.

  Теги
  • #вілкул
  • #удод