Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Кожен військовослужбовець, який боронить рубежі Криворіжжя, отримає на Великдень паску від військової адміністрації міста та як оберіг Янгола-охоронця від криворізьких дітей»

  22 Квiтня 2022, 17:41 Поділитися

  Під керівництвом Олександра Вілкула Військовою адміністрацією міста повністю забезпечено гаряче харчування військовослужбовців усіх частин – триразове в частинах, розташованих у місті та дворазове гаряче харчування захисників, які несуть службу на підступах до міста. В. о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду з питань забезпечення військовослужбовців гарячим харчуванням та завітав до одного з кулінарних цехів міста, де готують страви для військових, а тепер випікають паски.

  Ю

  «Криворіжці працелюбні, гостинні та хлібосольні. Ми об’єдналися в часи важких випробувань, згуртовано працюємо та надаємо прихисток переселенцям, підтримуємо своїх захисників на передовій. Наближається світле свято Великодня, а тому місто все робить для того, щоб нагодувати й обігріти кожного військовослужбовця та тих, хто тимчасово знайшов прихисток у Кривому Розі. Кожен військовослужбовець отримає на це свято і пасочку, і Янгола-охоронця у вигляді оберегу, які роблять наші дітки. Ми впевнені, що наші воїни обов'язково захистять наше місто, нашу Україну та Перемога буде за нами!» - сказав в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  Технолог Олена зазначила, що всі в її команді щодня працюють з повною віддачею, вкладають любов, ніжність та тепло свого серця в ті страви, які готують для бійців, мріють та вірять у Перемогу. «Наш цех щодня готує смачні обіди для наших захисників. Наразі, ми приєдналися до акції «Подаруй паску воїну». Продукти для випікання нам надає місцева влада. Після випічки ми прикрашаємо паски та додаємо до кожної оберіг. Нехай ці пасочки наповнять серця радістю усіх, хто боронить Батьківщину. Ми віримо в нашу Перемогу», – зазначила Олена.

  Теги
  • #вілкул
  • #великдень