Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «З перших днів війни Військовою адміністрацією в місті побудована система по роботі з переселенцями: від допомоги з евакуацією, прийому людей в пунктах реєстрації до розселення та видачі продуктових наборів»

  15 Червня 2022, 16:02 Поділитися

  Кривий Ріг прийняв вже понад 60 тисяч переселенців з 15 областей України, усім, хто цього потребував, надана необхідна підтримка: від допомоги з евакуацією з прифронтової зони до розселення, харчування, медичної допомоги, допомоги у наданні соціальних та адміністративних послуг.

  Ю

  Під час виїзної робочої наради щодо організації роботи з внутрішньо переміщеними особами в одному із закладів тимчасового розселення в. о. міського голови Юрій Вілкул зазначив: «Кривий Ріг продовжує надавати допомогу людям, які вимушено покинули свої домівки через війну. У нас побудована та працює ціла система роботи з переселенцями. Наше завдання – підтримати людей. Це охоплює комплекс питань: від забезпечення соціальними та адміністративними послугами, медичною та психологічною допомогою, допомагаємо з працевлаштуванням та вирішуємо інші життєві питання. На це працюють всі необхідні служби у місті».

  Коштом міського бюджету у всіх закладах тимчасового розселення внутрішньо переміщених осіб створені необхідні умови для життя. У закладах забезпечено безкоштовне триразове харчування, приміщення для проживання відведені з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог, надання первинної медичної допомоги здійснюється згідно з санітарними правилами і нормами. Госпіталізація, лікування та обстеження мешканців закладів та їх дітей проводяться в медичних закладах.

  Директор одного із закладів розповіла: «Ми прийняли у різні періоди понад 150 чоловік з багатьох областей. У нас обладнано 100 місць, які забезпечені всіма необхідними санітарно-гігієнічними нормами. Є спортивна зала, ігрова кімната для дітей та кімната для навчання, туалетні кімнати та душові. Для відновлення емоційного стану є кімната психологічного розвантаження. В закладі є медичний блок, у якому цілодобово працюють дві медичні сестри. За підтримки Військової адміністрації міста придбані медикаменти, канцтовари, дезінфікуючі та очисні засоби. За кошти міського бюджету організоване триразове харчування, меню складається з урахуванням сезонного асортименту овочів, фруктів та соків. Ми намагаємося створювати такі умови, щоб люди, які перебувають у нас, почувалися затишно та комфортно».

  Крім того, заклад отримав допомогу для підтримки ВПО, які тимчасово проживають в закладі. Засоби особистої гігієни, одяг, іграшки для діток та інші речі надаються людям, які мешкають у закладі.

  Теги
  • #кривий ріг
  • #допомога
  • #переселенці