Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Олександр Вілкул передав криворізьким рятувальникам ще шість спецавтомобілів та бронежилети

  18 Липня 2022, 19:24 Поділитися

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул передав пожежно-рятувальній частині міста чергову партію спеціальних рятувальних автомобілів, спецоснащення та 20 бронежилетів. Нагадаємо, у квітні рятувальники вже отримали 12 пожежних авто, що були доставлені з Норвегії. Нова техніка значно підвищить мобільність роботи пожежно-рятувальних частин міста та ефективність виконання оперативних завдань.

  Олександр Вілкул передав криворізьким рятувальникам ще шість спецавтомобілів та бронежилети

  З початку повномасштабного вторгнення Військова адміністрація Кривого Рогу веде системну роботу щодо допомоги із забезпечення технікою не тільки військових частин криворізького гарнізону, а й пожежно-рятувальних підрозділів, які в умовах війни не лише ліквідовують пожежі, а й займаються знищенням вибухонебезпечних предметів.

  «Передали до загону ДСНС спеціалізовану техніку. Додаткові пожежні машини - це й врятовані життя, й зміцнення оснащення наших вогнеборців. Ми продовжуємо забезпечувати рятувальників всім необхідним, а це й паливо, обмундирування, резервні сухпайки, тощо. Зараз займаємося безпекою не лише Кривого Рогу, Криворізького району, а й звільненими селами Херсонщини. Сьогодні, коли ворог постійно обстрілює мирні громади, роботи вистачає. Рятувальники ліквідовують не лише пожежі, а й наслідки ворожих обстрілів, рятуючи людей, майно та врожай та займаються знищенням вибухонебезпечних предметів. Кожен на своєму місці наближає Перемогу!», - сказав Олександр Вілкул, начальник Військової адміністрації міста.

  Рятувальники отримали техніку, що прибула до загону одного з криворізьких відділень ДСНС з Норвегії – автомобіль спеціального призначення для складних пожеж «Man», обладнаний установками порошкового, водяного та пінного пожежогасіння, автомобіль підвезення води «Scania», пожежні автомобілі першої допомоги «Mercedes» та «Volvo», аварій рятувальний автомобіль Dodge та Рeugeot. Також криворізькі рятувальники отримали бронежилети, аварійно-рятувальний інструмент, засоби пожежогасіння та обмундирування –спецвзуття, каски з підшоломниками, які мають навушники та радіостанції та інше.

   

  Теги
  • #вілкул
  • #допомога
  • #дснс