Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Олександр Вілкул: Кривий Ріг продовжує підтримувати своїх мешканців. Всі криворізькі фронтовики Другої світової війни отримають додаткову допомогу від Військової адміністрації міста

  20 Вересня 2022, 14:37 Поділитися

  В умовах воєнного стану у місті виконуються всі програми з соціальної підтримки найбільш уразливих категорій криворіжців. Напередодні Дня партизанської слави України криворіжці-фронтовики Другої світової війни отримали великі проднабори зі словами подяки за їхній подвиг від начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула. Раніше фронтовики та інші категорії містян вже отримали допомогу від міста, всього криворізьким сім’ям видано 150 тис. продуктових наборів.

  Олександр Вілкул: Кривий Ріг продовжує підтримувати своїх мешканців

  Визволителька Валентина Погорєлова в воєнні роки служила фронтовою операційною медичною сестрою. Брала участь в боях на території України, Молдови, Югославії, Угорщини. У 1945 році була поранена. Після війни Валентина Іванівна присвятила життя порятунку людей, пропрацювавши медсестрою понад 50 років. «Було страшно, але ми не думали про страх, було тільки одне почуття - перемогти! І зараз, коли знову на нашій землі війна, я бажаю нам якнайшвидшої перемоги, бо знаю, що таке війна. Хоча пройшло вже стільки років, а про наші військові подвиги пам’ятають і до цього дня – це дуже важливо для нас. Дякую керівництву міста за турботу і підтримку, а головне, що нас, фронтовиків пам’ятають, допомагають та опікуються нами», - зазначила Валентина Іванівна.

  У Кривому Розі, за підтримки влади міста, працює одна з кращих в Україні міська ветеранська організація. Голова Криворізької міської ради ветеранів Микола Дабіжа подякував Військовій адміністрації та керівництву міста за турботу і піклування про ветеранів. Він наголосив: «Кривий Ріг є прикладом для інших регіонів нашої держави у відношенні та поваги до ветеранів. У нашому рідному місті ми відчуваємо себе захищеними та потрібними, а це – найголовніше, у нинішній важкий час. Кожного ветерана, кожного фронтовика пам'ятають і конкретними, добрими справами підтримують і допомагають. Міська влада робить все, аби ті, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу, мали гідне життя», - сказав Микола Дабіжа.
  На сьогодні у Кривому Розі проживає майже 300 ветеранів Другої світової війни, із них – 22 фронтовики. Турбота про них – один із пріоритетів в роботі міської влади. Підтримка  ветеранів Другої світової війни, а також всіх учасників бойових дій – важлива складова комплексної муніципальної програми соціального захисту жителів. Попри воєнний стан збережені всі соціальні виплати та адресні допомоги ветеранам. Серед яких: виплати до пам’ятних дат, допомога на проведення капітального ремонту житла та інше.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #допомога
  • #вілкул
  • #ветерани