Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «В умовах військового стану продовжуємо підтримувати наших мешканців. У рамках міської комплексної програми соцзахисту матеріальну допомогу додатково отримають більше півтори тисячі криворіжців»

  21 Липня 2022, 14:08 Поділитися

  У Кривому Розі продовжується реалізація комплексної муніципальної програми соціального захисту мешканців. У липні допомогу з міського бюджету отримають ще 1 657 жителів. На це спрямують більше 7 млн грн. Відповідне рішення ухвалили на черговому засіданні виконкому міськради.

  Ю

  Міська влада турбується про найменш захищених криворіжців і навіть в умовах війни у Кривому Розі не скасована та не припинена дія жодної соціальної допомоги. Міською підтримкою охоплені учасники бойових дій – воїни АТО/ООС, афганці, ветерани Другої світової війни, а також чорнобильці. Надається підтримка родинам загиблих бійців, особам з інвалідністю, дітям, хворим на цукровий діабет та онкохворим. В цілому, з міського бюджету виплачується понад 30 різних видів матеріальних допомог.

  В. о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул підкреслив: «Кожного місяця ми приймаємо більше десятка соціальних рішень. За п’ять місяців війни матеріальну допомогу отримали вже 15 тисяч наших жителів. За цими цифрами – людські долі і для багатьох така підтримка є життєво необхідною. Лише у липні допомогу отримають 260 учасників бойових дій в зоні АТО/ООС та осіб з інвалідністю, 233 воїна-інтернаціоналіста, а також чорнобильці. Продовжується виплата допомоги дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. У липні допомогу отримають 29 таких діток. А всього, з початку року допомога надана 169 дітям. 

  Також виділяємо допомогу постраждалим від ворожого ракетного обстрілу мешканцям Інгульця. Кривий Ріг був і залишається містом соціального захисту людей, це особливо важливо зараз». 
  Продовжується виплата матеріальної допомоги криворіжцям у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування. У липні її з міського бюджету отримають 548 чоловік, у тому числі, 256 – на лікування. З початку року таку допомогу отримали 2 411 криворіжців на суму 9 млн грн.

   

   

  Теги
  • #вілкул
  • #допомога
  • #виплати