Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О.Вілкул: «Щодня разом ми трудимось задля Перемоги, вирішуємо безліч питань. Дякую криворіжцям за згуртованість, відповідальність, відкритість і неймовірну силу духу»

  23 Вересня 2022, 12:38 Поділитися

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул вручив нагороди більше 100 криворіжцям - волонтерам, медикам, освітянам, працівникам соціальної сфери, промислових та комунальних підприємств, підприємцям, культурним діячам, які допомагають у зміцненні оборони Кривого Рогу.

  О

  Олександр Вілкул підкреслив «Сьогодні наше місто тримає на собі Південний фронт. На передовій наші хлопці мужньо та героїчно, крок за кроком, кілометр за кілометром звільняють від ворога тимчасово окуповані території. І те, що у нас все добре виходить – заслуга всіх. Це – злагоджена робота всіх громадян України, криворіжців, всіх хлопців, які зі зброєю в руках захищають нашу державу, наше місто», - сказав О. Вілкул.

  Стосовно загальної ситуації по місту, то вона повністю контролюється Військовою адміністрацією та ЗСУ. Триває укріплення оборони міста на всіх лініях захисту та надання матеріально-технічної допомоги військовим.

  «Щодня ми з вами трудимось задля Перемоги, вирішуємо безліч питань. Я дякую вам за спільну співпрацю, згуртованість, відповідальність, відкритість, щирість і неймовірну силу духу! Ви – найкращі! Ще раз скажу: не питайте, коли закінчиться війна. Запитуйте себе – що я зробив сьогодні, щоб наблизити нашу Перемогу, і що я можу зробити завтра. Слава Україні та слава Кривбасу!», - сказав Олександр Вілкул.

  «З початку війни чеченська діаспора допомагає гуманітарною допомогою як місту Кривому Рогу, так і багатьом іншим містам України. Чеченці дуже добре знають, що таке війна. Ми пройшли дві військові кампанії, тому ми вважаєм за необхідне допомогу Україні не лише військового характеру. Лише разом ми переможемо!», - зазначив заступник голови Всеукраїнського об'єднання діаспори чеченського народу Сергій Ісаєв.

  Завдяки організованій Військовою адміністрацією спільній ефективній роботі всіх органів влади навіть в умовах воєнного стану у Кривому Розі виконуються всі зобов’язання з соціальної підтримки криворіжців. Працює муніципальна програма соціального захисту мешканців. У рамках програми триває видача продовольчих наборів для найменш захищених криворізьких родин. Вже видано понад 150 тисяч безкоштовних наборів від міста. Окрім цього, вже понад 20 тисяч продуктових наборів Військова адміністрація передала сім'ям прифронтових та фронтових громад.

  Також Військова Адміністрація міста проводить велику роботу із забезпечення військових частин. Поставлено в наші частини тисячі найменувань – форма, бронежилети, каски, прилади нічного бачення, квадрокоптери, БПЛА, спеціальні засоби зв'язку, генератори, інструменти, комп'ютерна техніка та багато іншого. Закуплено та передано до військових частин вже майже 400 різних машин – пікапи, джипи, вантажівки й 38 швидких. Всі вони закуплені за приватні гроші, бюджетних коштів на придбання авто не витрачалося.

  КП «Інститут розвитку міста»

  Теги
  • #нагородження
  • #війна
  • #волонтери