Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Олександр Вілкул: «У Кривому Розі діти з родин ВПО отримають новий зимовий одяг»

  7 Жовтня 2022, 16:19 Поділитися

  Видача одягу відбуватиметься з 7 жовтня з 9:00 до 15:00 в міських пунктах видачі гуманітарної допомоги (адреси додаються нижче). Планується видати понад 10 тисяч комплектів дитячого зимового одягу, відповідно до кількості дітей з родин ВПО.

  Олександр Вілкул: «У Кривому Розі діти з родин ВПО отримають новий зимовий одяг»

  Починаючи з травня 2022 року, Військова адміністрація Кривого Рогу вже видала безкоштовно понад 172 тисячі продуктових наборів для родин жителів міста та ще понад 50 тисяч наборів – вимушеним переселенцям. Також, для тих, хто через війну покинув свої домівки та приїхав до Кривого Рогу, надається медична та психологічна допомога, а ті, хто знаходяться в місцях компактного проживання – школах, дитячих садочках та гуртожитках, отримують безкоштовне триразове щоденне харчування.

  «Восьмий місяць Кривий Ріг допомагає людям, які через військову агресію росії лишилися майже всього. Напередодні зими всі діти з родин нових криворіжців віком від 1 року до 14 років включно отримають ще й новий зимовий одяг. Українці допомагають українцям», - сказав начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

  Видача одягу реалізується в Кривому Розі Військової адміністрацією у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції та тимчасово окупованих територій України та Міжнародною організацією UNICEF.

  Провідний координатор UNICEF з надзвичайних ситуацій Мустафа Бен Мессауд під час робочого візиту до Кривого Рогу сказав: «Я дуже пишаюся тим, що я перебуваю тут сьогодні, тому що це – знак співпраці між місцевою владою та ООН. Як ви пам'ятаєте, Деніз Браун (постійна координаторка системи ООН в Україні) була тут після пошкодження греблі і після цього разом з UNICEF ми виконали великий обсяг спільної роботи та забезпечили постачання медикаментів та обладнання до медичних закладів, допомагаємо місту продуктами харчування. І що важливіше, ми хочемо зміцнити координацію між міською владою, UNICEF та підрозділами ООН, щоб допомога для 75 000 вимушених переселенців здійснювалася скоординовано, і кожному, хто потребує, в місті надавалася допомога». Під час наради з керівництвом UNICEF в Україні заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін подякував міжнародним партнерам за співпрацю. «Під керівництвом Олександра Вілкула ми створюємо в місті дієву систему взаємодії з міжнародними організаціями, фондами та закордонними містами-партнерами. У нас спільна мета – допомогти криворіжцям та ВПО, наблизити нашу спільну Перемогу».

  До комплекту зимового одягу входить: зимова куртка, светр/джемпер, термобілизна, зимові та спортивні штани, шкарпетки, зимові чобітки, шапка та шарф, рукавички. Набір складений відповідно до віку дитини, а саме: від 1 до 3 років; від 4 до 5 років; від 6 до 7 років; від 8 до 9 років; від 10 до 11 років; від 12 до 14 років.

  Допомога надаватиметься уповноваженому представнику сім’ї при пред’явлені документів, які підтверджують його особу (паспорт) та довідок внутрішньо переміщених осіб на дітей у віці від 1 до 14 років, на яких видається одяг. 

  Для видачі наборів у кожному районі міста створені Пункти видачі гуманітарної допомоги, які працюватимуть з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

  Теги
  • #діти
  • #допомога
  • #вілкул
  • #одяг