Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Ми дуже цінуємо довіру з боку міжнародних партнерів, яка є основою допомоги, що отримує Кривий Ріг»

  27 Квiтня 2023, 12:50 Поділитися

  У Кривому Розі відкрили вже другу комп’ютерну лабораторію в рамках проєкту UCBI Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Тепер «Лабораторії цифрового розвитку» вже є в Покровському ліцеї та в «Центрі хмарних технологій» гімназії №109.

  О

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул разом з представниками проєкту UCBI відвідав урок в Покровському ліцеї, під час якого були використані смарт-технології та поспілкувався з учнями ліцею. 

  О. Вілкул сказав: «Для міжнародних організацій головне – репутація. Репутація – це довіра. А довіра – це фінансування і допомога місту. Репутація та ефективність Кривого Рогу для міжнародних партнерів є дуже високою. Ми активно співпрацюємо з Агентством США з міжнародного розвитку USAID, Міжнародною організацією з міграції (IOM), Дитячим фондом ООН (UNICEF), Французьким агентством з технічної співпраці та розвитку (АCTED), партнером британської благодійної спілки Disaster Emergency Committee – «Save the Children», «International Red Cross», Швейцарською організацією HEKS EPER, Rotary International, Італійської організацією INTERSOS, «Проліска» та УВКБ ООН, «Егіда-Центр», Stabilization Support Services та ще з великою кількістю організацій, для яких Кривий Ріг став надійним партнером».

  «Ще одним прикладом співпраці з міжнародними партнерами є проєкт з USAID, завдяки якому дві наші школи отримали сучасні «Лабораторії цифрового розвитку». Нові лабораторії створюють комфортні умови для отримання знань учнями як зараз, коли навчання в школах проходить виключно онлайн, так і в наступному навчальному році. Сподіваюся, що з 1 вересня 2023 ми почнемо навчання офлайн», - наголосив Олександр Вілкул.

  Кожна лабораторія оснащена потужним обладнанням: 20 ноутбуків, інтерактивна панель (smart-дошка), принтер, документ-камера, мікроскоп з камерою, два роутери та комутатор. Крім викладання теорії, за допомогою сучасного обладнання можна проводити і досліди. 

  Олена Чертіліна, регіональна програмна менеджерка проєкту «Зміцнення Громадської Довіри» (UCBI) Агентства USAID зазначила: «Наш проєкт надає фінансування Агентства США з міжнародного розвитку для громадських ініціатив і для місцевого самоврядування, там, де є потреба. Здебільшого, ми фокусуємося на областях, які наближені до лінії фронту і на звільнених територіях. Кривий Ріг зазнав великого впливу від військових дій, тож ми вирішили підтримати цей проєкт, щоб допомогти як місцевій громаді, так і внутрішньо переміщеним особам. Таким чином, трошки поліпшити умови для життя і навчання. Також хочу зазначити, що нам було дуже приємно співпрацювати з Кривим Рогом, міською владою та Радою оборони, адже все було надзвичайно швидко і якісно виконано. Усі процеси, які необхідно було влаштувати під час реалізації проєкту, відбувались миттєво, і ми дуже вдячні за такий хороший професійний підхід». 

  Світлана Глубенок, вчителька астрономії й фізики розповіла: «Ми отримали дуже цікаву панель, яка має величезні можливості. Ця панель транслює будь-який інтерактив та відтворює велику кількість анімації, відеофрагментів, що дуже важливо і цікаво в моїх предметах для учнів. Має багато можливостей, де можна заходити в різні додатки. Надзвичайно важливий елемент в навчанні наших дітей – це сучасні комп’ютери. Сьогодні ми працюємо онлайн, тому комп'ютер чи будь-який гаджет – це необхідність. Крім того, ми отримали usb-мікроскоп, який дає багато можливостей. Наприклад розгледіти маленькі кристалічні решітки, чи трансляція клітини на весь екран, і дуже важливо, що одночасно це можуть побачити всі учні класу одночасно. Ми вдячні Раді оборони міста та організації USAID за таку сучасну комп’ютерну лабораторію».

  «Таку техніку я бачу не часто. Але як в навчанні, так і в розвитку вона дуже допомагає. Я цікавлюсь штучним інтелектом, який зараз дуже швидко розвивається, я навіть боюсь уявити, що буде через п’ять років. Вдячний всім, хто дав нам таку можливість навчатися з новою універсальною, сучасною технікою», - поділився враженнями Богдан Маломуж, учень Покровського ліцею.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #вілкул
  • #лабораторія
  • #навчання